Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık Burcu Falı

logoYeniden gözden geçirmeyi ve proje çalışmasını son ana bırakmaktansa, bu Su Balık Burcuları’nin yıl boyunca sürekli çalışmayı hedeflemeleri gerekmektedir. Yeterince hazırlanmış olarak, bazı hoş sonuçlar elde edeceklerdir. Çalışan ya da iş arayan Su Balık Burcuları için de, yıl içinde ayrıca önemli gelişmeler olacaktır ve kendilerine önerilen her türlü fırsatı değerlendirmenin yanısıra, ellerinden gelenin de en iyisini yaparak, başkalarını etkileyeceklerdir. Bu, Su Balık Burcu’nun çalışma yaşamının yalnızca başlangıcı olabilir, ama oldukça dikkate değer deneyim, kendişine gelecekte çok hizmet edecektir.

Parasal konular sözkonusu olduğunda, Su Balık Burcu’nun dikkatli olması ve bazen zor olabilse de, kaynaklarım fazla zorlamaktan kaçınması gerekecektir. Ödünç alınan paranın, bazen yüksek faiz oranlarıyla geri ödenmesi gerektiğini unutmamalıdır. Gelecek yıllarda göstereceği gibi, dikkate değer bir kazanma yeteneğine sahiptir, ama şu an harcamalannda çok müsrif olacağı ya da gereksiz risklere gireceği bir zaman değildir. 2015 yılı içinde aldatıcı anlar olsa da, eğer Su Balık Burcu bunların farkında olur ve başkalarıyla ilişkilerine dikkat ederse, başka zaman ortaya çıkabilecek zorlukların bazılarından kaçınmak için pek çok şey yapabilir. Buna ek olarak, elde ettiği iş deneyimi daha uzun vadeli iş beklentilerini ilerletmek için çok yararlı olacaktır. Su Balık Burcu’nun yetenekleri ve zengin kişiliği göz önüne alındığında, gelecek kesinlikle çok şey vaat etmektedir.

Bu, Ağaç Balık Burcu için değişik bir yıl olacaktır ve içinde tatmin edici zamanlar olsa da, potansiyel olarak bazı sıkıntılı beklentiler de olacaktır. Neyse ki, önceden uyanlarak. Ağaç Balık Burcu’nun yılın getirebileceği sorunlardan bazılarını en aza indirmek ya da önlemek için yapabileceği pek çok şey vardır. Yılın daha hoş alanlarından biri, Ağaç Balık Burcu’nun boş zamanını nasıl harcadığıdır. İlgi alanları kendisine pek çok tatmin getirmeye devam edecektir ve yalnızca bunlara zaman ayırmakla kalmamalı, ayrıca, belki kendisine ilginç bir tasarı ya da hedef belirleyerek, bunları daha da geliştirmelidir. Buna ek olarak, eğer öğrenmeyi istediği bir beceri ya da kendisini meraklandıran bir konu varsa, bu, daha fazla araştırmak için mükemmel bir yıl olacaktır. Başka bir olumlu beklentili olan alan yolculuktur ve Ağaç Balık Burcu yıl boyunca bir ara yolculuğa çıkmaya ya da bir izin almaya ve belki de uzun zamandır görmeyi istediği bir yeri ziyaret etmeye çalışmalıdır. Buna ek olarak, bulunduğu çevredeki yerlere yapacağı ziyaretler de yolunda gidebilir.