Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


AY YENGEÇ’TE GENİŞLİYOR

Kalp Çakrası ve Sevgi Meditasyonu Yengeç Burcunun yöneticisi AY, kendi evinde, yönettiği burçta. Kendimizi sevgiye açıyoruz, içimizdeki ve hayatımızdaki sevgi enerjisini arttırıyoruz. Sevgiyi kolaylıkla kabul ediyor ve cömertçe sunuyoruz. Sevgi alışverişimiz arttıkça, Kainat’la bağımız sağlamlaşıyor. Gözlerimizi kapatıyoruz. Olabildiğince derin nefes alıyoruz, oksijen içimizde yayılıyor, yavaş yavaş soluğumuzu dışan verip, acele etmeden, bir süre nefessiz kalıyoruz. Bir süre bu şekilde soluklanarak, kendimizi meditasyonumuza hazırlayalım ve şimdi niyetimizi edip, nefesimize de dikkat ederek, meditasyon cümlelerimizi söyleyelim.
Niyet: “Duygularımı, maneviyatımı, hislerimi, hafızamı etkileyen AY gezegeninden destek almaya ve Kalp Çakramı kuvvetlendirmeye niyet ediyorum.”
Nefes alırken: Karşımızda hoş, yumuşak, pembe bir ışık var. “Kendimi Ay’ın desteğine açıyorum.” Nefesimizle birlikte, sevgi dolu pembe ışığı kalbimize çekiyoruz.
Nefesimiz içimizde yayılırken: Pembe ışık kalbimizi dolduruyor. “Kalp Çakram kuvvetleniyor. Kalbimdeki sevgi enerjisi artıyor.”
Nefesimizi verirken: Pembe ışık kalbimizden vücudumuza, etrafımıza ve oradan bulunduğumuz mekana yayılıyor. “Sevgimi kolaylıkla gösteriyor ve paylaşıyorum.”
Nefessiz dururken: “Bana koşulsuz sevgisini sunan, Kainattaki tüm varlıklara teşekkür ederim.” Bulunduğunuz yer ve siz baştan aşağı pembe sevgi enerjileriyle dolusunuz.
Tekrar nefes alıyoruz ve devam ediyoruz. En az 7 kere tekrarlamanızı tavsiye ediyorum. Daha uzun yapmak isteyenlere, 7’nin katlarını öneririm. Meditasyonunuz bitince, zamanınız varsa, kalkmak için acele etmeyin. Bu güzel anın, huzur dolu ve yapıcı enerjilerinin tadını çıkarmak için, biraz daha meditasyon konumunuzda kalabilir, kendinizi şımartabilirsiniz. Unutmayın bu hayatta en önemli kişi sizsiniz.