Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Aslan Burcu Nasıl Biridir?

indirAslan burcu ayrıca yolculuktan da zevk alır, yeni ve uzaktaki yerleri ziyaret etmeyi çok sever. Yaşamının bir aşamasında, kısa bir süre için yurtdışında yaşamanın çekiciliğine kapılacaktır ve yapısı gereği, nereye giderse gitsin oraya kolaylıkla uyum sağlayacağını görecektir.

Aslan burcu, görünümüne çok dikkat eder ve genellikle güzel, renkli ve oldukça farklı giysiler giymeyi sever. Karşı cinse çok çekici gelir ve bir ev kurmadan önce sıklıkla pek çok romantik ilişki yaşar. Eşine karşı sadık ve koruyucudur, ama aile yükümlülüklerine rağmen, belirli bir oranda bağımsızlığını korumayı ve kendi ilgi alanları ve hobileriyle ilgilenmek için gerekli özgürlüğe sahip olmaktan yine de hoşlanır. Kaplan, Keçi, Horoz ve Köpek burcunda doğanlarla özellikle iyi geçinir.

Aslan burcu ayrıca Tavşan, Ejderha, Yılan, Domuz ve başka bir Aslan burcu Ta da iyi geçinebilir, ama Öküz’ü kendi zevki için fazla ciddi ve hoşgörüsüz bulacaktır. Aslan burcu ayrıca Maymun ve Fare’yle anlaşmakta da zorluk çekecektir. Maymun çok meraklıdır ve Fare güvenlik arar ve her ikisi de Aslan burcu oldukça bağımsız tavırlarından pek hoşlanmazlar.

Dişi Aslan burcu genellikle çok çekicidir ve dostça, dışa dönük bir kişiliği vardır. Çok zekidir, çok sayıda ilgi alanına sahiptir ve çevresinde olup biten her şeye karşı çok tetiktedir. Özellikle ev dışı etkinliklerden zevk alır ve sıklıkla spor ve sağlıklı yaşam etkinliklerine katılmayı sever. Ayrıca, yolculuktan, edebiyattan ve sanattan zevk alır ve çok iyi bir konuşmacıdır.

Aslan burcu, inatçı ve genellikle hep kendini düşünen biri olabilse de, gerçekten de düşünceli bir yapısı vardır ve başkalarına yardım etmeye çok heveslidir. İyi bir mizah duygusu vardır ve nereye giderse gitsin genellikle olumlu bir izlenim yaratır. Eğer biraz hareketli yapısını frenleyebilirse ve öfkesini sıkı bir biçimde denetleyebilirse, yaşamda dostluklar kurarak, çok farklı etkinliklere katılarak ve genellikle amaçlarından çoğunu başararak ilerleyecektir.