Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Aslan burcu kadını

indirEflatun Çocuklar

Eflatun çocuklar, tıpkı yetişkin Aslan burçları gibi, zamanlarının çoğunu hayal dünyalarında geçirirler. Çoğu zaman gerçek dünyadan korkan kırılgan çocuklardır. Bu nazik ve hassas ruhlar diğer çocuklarla iletişim kurmakta zorlanır, bunun yerine hayali arkadaşlarıyla oynamayı tercih ederler.

Bu çocuklar zamanlarının çoğunu hayal kurarak geçirir ve dikkatlerini toplayamadıkları için okulda zorluk yaşarlar. Dikkat çekmek için yaramazlık yapan haylazlardan değildirler, genelde ne yaptıklarının farkında değildirler sadece. Kolayca farklı gerçekliklere kayabilirler.

Eflatun çocuklar fazlasıyla yaratıcılardır. Hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını keşfetmelerine olanak veren derslerde daha başanlı olurlar.

Sorun Çözme
Hayal güçleri oldukça geniş olduğu için, Aslan burçları insanların sorunları çözmelerine, idari anlaşmazlıkların üstesinden gelmelerine ve personel sıkıntılarını gidermelerine yardımcı olacak oyunlar ve hikâyeler üretirler. Becerikli bir şekilde sorunu oyuna çevirme yetenekleri, soruna karşı hassas olan kişiler için de daha az tehdit edici olur.

Ama Aslan burçları öylesine havai ve mantıksızdırlar ki insanlar çoğu zaman Aslan burçlarının getirdiği çözümlere güvenmekte zorlanırlar. Çok nadiren gerçekçi davranırlar. Aslan burçları ayrıca sessiz ve gösterişsizdirler, bu yüzden insanlar onları ya da fikirlerini fazla umursamaz.