Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Aslan burcu iş hayatı

indirPara
Aslan burçları bütçe, yatırım ya da finansal planlama gibi karmaşık kavramları anlamadıkları için, kolayca ekonomik sıkıntı içine girebilirler. Paralarını kazandıkları gibi harcar ve sonunda borçlarla uğraşmak zorunda kalırlar. Aslan burçları ya paralarını eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde değerlendirmenin yolunu bulmalı ya da bunu onlar için yapabilecek birini bulmalıdırlar.

Başarı
Aslan burçları istedikleri gibi, istedikleri yerde yaşama özgürlüğü isterler, bu vücutlarının içinde ya da dışında, fiziksel gerçeklikte ya da diğer boyutlarda yaşamak anlamına gelse bile. Onları üç boyutlu dünyada yaşamaya zorlayan eleştirel, inkârcı, gerçeklerden uzakta, hayal dünyalarında özgürce dolaşabilecekleri basit ve eğlenceli bir dünyada yaşamayı tercih ederler. En büyük zevkleri parasal olarak desteklenmektir, çünkü bu sayede yaratıcı hayalperestler olma özgürlüğünü de edinmiş olacaklardır.

Meslekler
Aslan burçları mutlu ve dost canlısıdırlar, ama hayal kurmalarına ve yaratıcı olmalarına imkân verecek sessiz, düşük stresli ortamlar verimli çalışabilmeleri için idealdir. Aslan burçları omuzlarına çok fazla sorumluluk binmesinden hoşlanmazlar. Sıkboğaz edilmemeli ya da baskı altına alınmamalıdırlar.

Resimle ya da tiyatroyla ilgili meslekler Eflatunlann ilgisini çeker, çünkü bu yolla hayal dünyalarını ve yaratıcılıklarını keşfedebilme imkânı bulabilirler. Bu özgür ruhlu kişiler pek çok sanat biçimi yoluyla yaratıcılıklarım ön plana çıkaracaklardır.

Eflatunlann ilgisini çekebilecek mesleklerden bazıları şunlardır:
Öykü anlatıcı, Ressam (özellikle fantezi sanatı), Yazar (özellikle çocukları), Mim sanatçısı, Dansçı, Aktör, Terzi, İç mimar, Set düzenleyicisi, Öğretmen, Tamcı.

Sağlık
Aslan burçları vücutlarında çok az zaman geçirdikleri için, sık ve çeşitli rahatsızlıklar geçirebilirler. Yaşam enerjilerini her zaman kendi vücutlarına aktarmadıkları için, iskelet yapılarından iç organlarına kadar vücutlarının her bölümü hasar görebilir. Ama Aslan burçları vücutlarındaki “ejderhaların” (kanser hücreleri) “ak şövalyeler” (akyuvarlar) tarafından öldürüldüklerini kafalarında canlandırmaktan hoşlanırlar.

Dikkatlerini tedaviye odaklayarak Aslan burçları kendi rahatsızlıklarım ortadan kaldırabilirler. Sağlıklı kalmak için Aslan burçları fiziksel vücutlara sahip olduklarım unutmamalı ve onlara iyi bakmak gerçekçi, elle tutulur önlemler almalıdırlar. Sağlıklı besinler tüketmek ve egzersiz yapmak iyi bir başlangıç olabilir.