Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


AKREP BURCU YARATICI PROJELER VE DOĞUM İÇİN ÖZEL TARİHLER

indir (5)YARATICI PROJELER VE DOĞUM İÇİN ÖZEL TARİHLER

Yaratıcılığınızı yazarlık, çizerlik, araştırmacılık gibi alanlarda kullanıyorsanız aşağıdaki dönemlerde yeni başlangıçlar yapmalısınız. Böylece işler ve projeler kolaylıkla ilerleyecek sevgili İkizler. Doğum yapmak yaratmak demektir. Yaratıcı lığınızı kullanabileceğiniz bu özel dönemi doğum yapmak veya hamile kalmak için de planlayabilirsiniz.

21 Mart 2015’de yaratıcılık alanınızda gerçekleşen Dolunay 19 26 Mart boyunca peşinde olduğunuz bir projenin so nuçlanmasını sağlayacak. Organizasyonlar ve proje için en başından büyük paralar harcamak zorunda kalabilirsiniz. Ye terince hazırlıklı olun ya da erteleyin. Bununla birlikte size sunulan bu fırsatın kariyerinize yapacağı olumlu etki inkâr edilemez. Aynı dönemde bebek sahibi olmak isteyebilir ve bir miktar harcamanın sizi, bütçenizi yormasına razı olabilirsiniz. Bu yeniden yeniden deneme süreçlerinde acı sonuçlarla karşılaşmanız olası sevgili İkizler.

Değişime razı olmalı ve yeryüzünde her şeyin elinizde olmadığını kabul etmelisiniz. Çaresizlik denilen kelimenin var olma sebebi sadece siz ve yaşadıklarınız olamaz değil mi?

24 Eylül 4 Ekim arasında, yaratıcılığınızın gerçek değerini bulacağı bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Yöneticiniz Merkür geriliyor olacak, dikkat! Eğer Merkür gerilerken doğmuşsanız bu dönemde her şeye başlayabilir ve imza atabilirsiniz. Tam tersi ise yanlış kararlar alma ihtimalinizi düşünüp teklifleri 2 kez kontrol edin. Aynı günlerde bebek sahibi olmanız ya da hamile kalmanız olası. “Hareketli, cesur, çabuk öğrenen, kendine güvenen ve duyarlı bir bebek beni mutlu eder,” diyorsanız bu dönemi kaçırmayın.