Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Akrep Burcu Falı

logoOrtaya çıkan bazı olumlu beklentilerden yararlanmak için, Akrep burcu diğerlerinin yaptığı önemli katkının farkında olduklarından ve bütün yaptıkları için itibar kazandığından emin olmalıdır. Bu kendi değerini düşürebileceği bir yıl değildir, özellikle de eğer ilerlemeyi istiyorsa. Bu ayrıca iş arayan ya da iş değiştirmeyi isteyen Akrep burcular için de ge çerlidir. Beceri ve başarıları ile ilgili olarak alçakgönüllü olmaktansa, bunların her türlü iş başvurusunda ya da görüşmesinde ortaya çıkarıldığından emin olmalılardır. Bu, Akrep burcu’un kendine adil davrandığından emin olmasının gerektiği bir yıldır. Yılan yılı kendisine gerçekten de pek çok ilginç fırsat sağlayacaktır ve bunları değerlendirip, değerlendirmemek kendisine kalmıştır. Bu ayrıca, Akrep burcu’un becerilerini geliştirmesi için de mükemmel bir yıldır.

Yalnızca kendisine önerebilecek her türlü eğitimden yararlanmakla kalmamalı, ayrıca kendisini ilgilendiren her türlü başka eğitim olanağını da araştırmalıdır. Örneğin kursları, olasılıkla kitaplardan çalışarak ya da bir akşam kursuna katılarak, özel olarak izlese bile, öğrendiklerinin yalnızca gelecek için kendisi için değerli olmayacağını, böyle yapmanın aynı zamanda tatmin edici de olduğunu görebilir. Yılan yılının kültürel aktiviteleri ve kişisel gelişmeyi bu kadar çok desteklemesiyle, bu bütün Akrep burcuların ciddi bir biçimde düşünmeleri gereken bir şeydir.

Buna ek olarak, Akrep burcu’un ilgi alanları kendisine dikkate değer zevk getirecektir ve hakkında daha fazla öğrenmeyi istediği bir hobisi varsa, böyle yapmak için adımları atmalıdır. Daha fazla öğrenerek ve eğer uygunsa, daha hırslı bir tasan ya da etkinlikle uğraşarak, kendine büyüleyici bir kişisel hedef saptayacak ve zamanını iyi değerlendirecektir.

Bu parasal konular açısından akılcı bir yıl olacaktır ve eğer Akrep burcu, parasını iyi idare ederse, başardıklarından genel olarak hoşnut olacaktır. Yıl boyunca, pek çok Akrep burcu, gelirinde bir artış yaşayacaktır ve bunun sayesinde, eğer birikimlerini artırabilir ya da belki düzenli bir tasarruf politikası uygulayabilirlerse bunun gelecek yıllarda çok olumlu sonuçlarını görebilirler. Ne var ki, biraz daha müsrif olmaya eğilimli olan bazı Akrep burcular vardır ve bunlar çok düşüncesizce satın alımlar yapmadan önce gerçekten de durup düşünmelidirler. Eğer böyle yapmazlarsa, daha iyi bir amaç doğrultusunda kullanılabilecek paranın tümü kolaylıkla harcanabilir. Akrep burcular, buna mutlaka dikkat edin!

Akrep burcu’un kişisel yaşamı yıl boyunca ilginç geçecektir ve her zamanki gibi kendisinin binlerce etkinliğe dahil olduğunu görecektir. Evde, başkalarına yardım etmek ve desteklemek için pek çok şey yapacaktır ve iyi organizasyon yapma yeteneği sayesinde, çeşitli etkinlikleri ve eve ait konulan düzenlediğini görecektir. Katkıları büyük ölçüde takdir edilecektir. Ayrıca, Akrep burcu, kendisine, sevdikleri tarafından, tavsiye ya da bazı konularla ilgili yardım için yaklaşıldığını görecektir. Yine, nazik, düşünceli ve dengeli yaklaşımına değer verilecektir. Ne var ki, eğer herhangi bir karmaşık konu ortaya çıkacak olursa, bunu kendisine saklamak ya da onunla tek başına uğraşmak için kendisini zorunlu hissetmek yerine, Akrep burcu, eğer gerekirse profesyonellerden yol göstericilik istemelidir. Sorunları kendi başına çözmeye hevesli olabilse bile, başka birisinin katkısının ve uzmanlığının gerçekten yararlı olabileceği dönemler olabilir.

Ayrıca, Akrep burcu’un aile yaşamında üstlendiği merkezî rol yüzünden, gelecekteki etkinlikler konusunda başkalarının görüşünü tamamen aldığından emin olmalıdır. Daha ileri gidip, bunları düzenlemeye hevesli olabilir, ama hırsının aşırıya kaçmasına izin vermemelidir ve tartışmanın yalnızca daha iyi sonuçlara yol açmakla kalmayacağını, ayrıca olası yanlış anlamaların ortaya çıkmasını da önleyeceğini görecektir. Akrep burcular, bunu kesinlikle unutmayın!