28-29-30-31 Mart Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

28 MART

Burç: Koç Uğurlu Sayı: 4 Doğum Taşı: Elmas Olumlu Özellikler: Dikkatli, Sağlam, ailesine düşkün

Olumsuz Özellikler: Kendini beğenmiş, dünyadan bir haber, kısıtlı

Çevrenizde her ne felaket olursa olsun, siz yine de işinizi yapıyorsunuz. Amaçlarınız ve sevdikleriniz sizin tüm hayatınız. Aileniz de size sonsuz güveniyor. Hiç şüpheci olmadığınızdan, bazı kimselerin kötü niyetlerini fark etmiyorsunuz. Bu da iş ve özel hayatınızda size pahalıya patlıyor. Fiziğinize pek düşkünsünüz.

29 MART

Burç: Koç Uğurlu Sayı: 5 Doğum Taşı: Elmas Olumlu Özellikler: Yaratıcı, Dikkatli, Gözlemci

Olumsuz Özellikler: Yorgun, negatif, suskun

Çok dikkatli olmanıza rağmen, bazen çok önemli fırsatları elinizden kaçırıyorsunuz. Karakter analizinde üstünüze yok ve insanlara zor güveniyorsunuz. Ancak hayattan bu kadar çabuk bıkmamalısınız, yorgunluğunuz sizi pesimist yapıyor. Sonsuza dek güveneceğiniz bir sevgili sizin kara bulutlarınızı dağıtabilir.

30 MART

Burç: Koç Uğurlu Sayı: 6 Doğum Taşı: Elmas Olumlu Özellikler: Yenilikçi, ödün vermez, derin

Olumsuz Özellikler: Yardımlaşmayan, antisosyal, bencil

Yaratıcılığınıza uygun bir ortam yaratmak için çaba gösteriyorsunuz. Aileniz ve sevgiliniz sizi bencil olarak nitelendiriyor ama siz aslında başkalarını düşünürken kendi amaçlarınızdan olmaktan korkuyorsunuz. Bunları aştığınız zaman, sıcak bir dost ve eğlenceli bir insan oluyorsunuz. Sevgilinizin de en az sizin kadar özgürlüğüne düşkün olması lazım.

31 MART

Burç: Koç Uğurlu Sayı: 7 Doğum Taşı: Elmas Olumlu Özellikler: Enedik, sadık, ayaklan yere basan

Olumsuz Özellikler: Hırssız, kendini aşağı gören, alaycı

Komşunuzun tavuğu size hep kaz görünüyor. Sadakatinize en çok patronunuz hayran oluyor. Aşkta da gözleriniz yalnızca bir kişiyi görüyor, çünkü siz ilk bakışta doğru kişiyi seçiyorsunuz. Hırsınız olmayabilir, ama yaşamayı seviyorsunuz, sürekli hareket halindesiniz ve yanı-nızdakileri de sizle gelmeye ikna ediyorsunuz.

28-29-30-31 Mart Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _0.jpg

Benzer Yazılar

Leave a Reply