Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


25-26-27 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

25 MAYIS

Burcu: İkizler Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Agat Olumlu özellikleri: İş bitirici, iyi kalpli

Olumsuz özellikleri: Eleştirici, isyankar, sorumsuz

Uyumlu bir yapıya sahip olduğunuz halde, her türlü kısıtlamaya karşı isyan ediyorsunuz. Kalabalık gruplardan ve ortaklaşa yapılan işlerden hoşlanıyorsunuz, ama kendiniz için tek başına bir hayattan yanasınız. Ancak, evlendiğinizde de mükemmel bir eş olabiliyorsunuz. Özgürlüğünüz kısıtlanmadığı sürece düzenli bir yaşantı sizi mutlu ediyor. Aile toplantılarından, arkadaş ziyaretlerinden hoşlanıyorsunuz.

26 MAYIS

Burcu: İkizler Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Agat Olumlu özellikleri: Dışa dönük, bağımsız, onurlu

Olumsuz özellikleri: Merhametsiz, baskı altında tutulmuş

İç sesinizi çok fazla dinliyorsunuz. Doğru olduğuna inandığınız değerlere göre bir hayat kurup, deği şimlere ve etrafınızdan gelen baskılara kulak asmıyorsunuz. Beraber olduğunuz insanın belli bir standartta olmasını istiyorsunuz ve bunu sağlamak için kendi temponuzu düşürebiliyorsunuz, sıradan arkadaşlıklar yerine özel ilişkiler kurmayı tercih ediyorsunuz. Kurallar koymakla birlikte bunlara körü körüne bağlanmıyorsunuz.

27 MAYIS

Burcu: İkizler Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Agat Olumlu özellikleri: Zarif, hazırcevap

Olumsuz özellikleri: Dışa dönük, kayıtsız, bencil

Etrafınızdaki insanların arasınde bir yıldız gibi parlıyorsunuz ve bunun takdir edilmesi hoşunuza gidiyor. İnsanları eğlendirmeyi ve şaşırtmayı seviyorsunuz. Kariyerinizde ilerlemek için bazı adımlar atıyorsunuz, ama ne kadar ilerleme kaydettiğinize bakmak için çok az geriye dönüyorsunuz. Özel hayatınızda çok sevgi dolusunuz. Uyumlu bir birliktelik için eşinizin düşüncelerini dinlemeyi ve saygı göstermeyi öğrenmelisiniz.

7767-balik_burcu.jpg