Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


19-20-21 Mart Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

19 MART

Burcu: Balık Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Akuamarin Olumlu Özellikler: Çalışkan, pratik

Olumsuz Özellikler: Kayıtsız, bencil

Hayatın nasıl olması gerektiği hakkında bir fikriniz var ve siz yılmadan hayalinizdeki hayatı gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Bazen fantezileriniz sizi yoruyor. Yorgunluğunuzu gidermek için dostlarınızla konuşun. Pek çok kişi sizi çok uçuk buluyor ve bu yüzden sizi ciddiye almıyorlar. Ama sevgiliniz olacak kişi hayallerinize inanacak ve onları gerçeğe dönüştürmenizde size yardımcı olacak.

20 MART

Burcu: Balık Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Akuamarin Olumlu Özellikler: İyimser, romantik

Olumsuz Özellikler: Kararsız, çekingen, güvensiz

Pozitif bakış açınız ve hassasiyetiniz sizi yetkin bir koç, diplomat veya arabulucu yapar. İnsanların doğuştan iyi olduklarına inanıyorsunuz. Ancak sevgilinizin sizi biraz daha gerçeklere yakınlaştırması lazım, bunu ancak o becerebilir. Çevrenizdekiler öğütlerinize sık sık başvuruyorlar, bu da sizin doğal bir yetiniz. Dostlarınız için yemek yapmaktan hoşlanıyorsunuz, yemek davetleriniz herkesi biraraya getiriyor.

21 MART

Burç: Koç Uğurlu Sayı: 6 Doğum Taşı: Elmas Olumlu Özellikler: Dürüst, çocuksu

Olumsuz Özellikler: Patavatsız, yalnız takılan, dikkafalı

Beğenilmek istiyorsunuz, ama bunun için de yağ çekmek zorunda olmayı asla kabul etmiyorsunuz. Sevgiliniz dürüstlüğünüze hayran, ama toplum içinde onu patavatsızlığınızla utandırıyorsunuz. Ama o bunun sizin çocuksuluğunuzdan kaynaklandığını biliyor. Yakında alışacaktır. Bu arada, iştahınıza dikkat edin.

19-20-21 Mart Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _1.jpg