Nisan Ayında Doğanların Burcu Ve Özellikleri

13 NİSAN

Burcu: Koç Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Elmas Olumlu özellikleri: Cesaret, güçlülük, yeniliksever.

Olumsuz özellikleri: Aşırı duyarlı, aşırı duygusal, detaycı.

Siz gerçek bir reformcusunuz; çözüm isteyen ciddi sorunlar için hakiki kökten çözümler üretebilecek bir kapasiteniz var. Bunun yanı sıra mizacınızdaki sükunet ve esneklik yardımıyla değerli dostluklar kurmanız oldukça kolay sizin için. Toplumsal hizmetler için sizin yeteneklerinizi artıracak bir eğitime ihtiyacınız var. Bu eğitim sonucunda elde ettiğiniz kariyerle başarı ve mutluluk sizi bekliyor. Sabrınız ve iyimserliğiniz bu başarı şansını artırıcı faktörler.

14 NİSAN

Burcu: Koç Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Elmas Olumlu özellikleri: Üretken, saygılı, uzlaşmacı.

Olumsuz özellikleri: Dikkatsiz, dağınık, kendine güveni eksik.

Tarihe yön veren büyük insanların izinde gitmekten hoşlanıyorsunuz. Bunun en önemli sebebi, yorulmaz ve arzuları yoğun olan kişiliğiniz. Sizin en büyük zaafınız kendinizi düzeltme konusunda zorlanmanız ve kendi sinirlendiğiniz zaman frenlemeyi bilme-yişiniz. Uzun vadeli amaçlarınızın istikrarlı olması halinde doğal olarak sezgili ve ileriyi görür olmanız sayesinde kesinlikle başarıya ulaşacaksınız. Hayatta dilediklerinizi ancak eşinizle başarabilirsiniz.

15 NİSAN

Burcu: Koç Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Elmas Olumlu özellikleri: Mizahi, nazik. Olumsuz özellikleri: İçine kapanık, kendini boşlukta hisseden.

Çevrenizdeki arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız kimi zaman sizin sanki bir başka gezegenden geldiğinizi veya başka bir gezegende yaşadığınızı düşünebilirler. Edebi açıdan yetenekli, muzip ve ince ruhlu bir kişiliğiniz var. Çoğu zaman bulutların üzerinde geziniyorsunuz. Seçtiğiniz iş alanında gö-züpek mizacınız sayesinde lider konumuna yükselecek ve başarılar kazanacaksınız. Zaman zaman inatçı ve dik kafalı olmamaya özen gösterin.

13-14-15 Nisan Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _0.jpg

Benzer Yazılar

Leave a Reply