1-2-3 Aralık Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

1 ARALIK

Burcu: Yay Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Turkuaz Olumlu özellikleri: Dinamik, renkli, dışadönük

Olumsuz özellikleri: Kafası karışık, insafsız, taşkın

Herşeye itiraz edecek bir eneıjiye sahipsiniz. Ama zekanız ve çekiciliğiniz, sizi insanların hayatlarının ve eğlenceli davetlerin vazgeçilmez kişisi yapıyor. Doğanız, romantik aşıklan çekiyor. Hayatınızda istediğiniz düzeni ve disiplini size ana-ba-ba rolü oynayan bir partnerde arıyorsunuz. Hayatınız heyecan verici ve sınırsız görünse de aslında istedikleriniz kişisel kurallarınız üzerinde yoğunlaşıyor.

2 ARALIK

Burcu: Yay Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Turkuaz Olumlu özellikleri: Yoğun, aşırı tutkulu, duygularını saklamayan Olumsuz özellikleri: İğneleyici, kontrolsüz, aşın heyecanlı

Duygu ve düşüncelerinizi her zaman açıklıkla söylüyorsunuz. Karşınızdakinin dürüst olmadığına inandığınızda da sözünüzü salkınmıyorsunuz. Dürüst olmak elbette ki iyi bir şey, ama bu uğurda sevdiklerinizin gururunu da incitmemelisiniz. Enerjiniz sizi mükemmel bir lider yapmaya yeter. Hele bir de hareketlerinizi dengeleyip biraz daha yumuşak olmaya özen gösterirseniz… Eşit şartlarda tartışmayı seven tutkulu bir aşıksınız.

3 ARALIK

Burcu: Yay Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Turkuaz Olumlu özellikleri: Kendini adayan, eneıjik, kararlı

Olumsuz özellikleri: Şaşkın, zor, gelenekleri önemsemeyen

Kendinizle yüzleşmeniz lazım. Bir işe başladığınızda durdurulamaz olduğunuzu biliyorsunuz. Aynı çabayı biraz da sosyal olabilmek için gösterseniz… Sevdiğiniz sizin kararlılığınız karşısında büyülenirken aynı özelliğinizi onun için de göstermenizi bekliyor. Seçici olmalısınız. Uzun süreli beraberliklerde, karşınızdakinden aşırı özgürlük talep ediyor, bir yandan da ihtiyacınız olduğunda ondan moral ve destek görüyorsunuz.

1-2-3 Aralık Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_2.jpg

Benzer Yazılar

Leave a Reply