Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Zihin

Zihin karışıklıktır. Düşünceler ve düşünceler  patırtı, gürültü yapan, birbiriyle kavga eden, dikkatini çekmek için kavga eden binlerce düşünce. Binlerce düşünce seni binlerce yöne çekiyor. Kendini bir arada tutmaya devam etmen bir mucize. Bir şekilde bu bütünlüğü sağlıyorsun sadece bir şekilde, bu sadece yanıltıcı bir görünüş. Onun derinlerinde patırdayan bir kalabalık, bir iç savaş, sürekli bir iç savaş var.

Birbiriyle kavga düşünceleri, onları tatmin etmeni istemeleri düşünceleri  senin zihin dediğin, büyük bir karışıklık.

Ama zihninin karışıklık olduğunun farkındaysan ve kendini zihinle özdeşleştirmezsen asla düşmezsin. Düşüşe dayanıklı olursun! Zihin güçsüzleşir. Ve sürekli izlediğin için enerjilerin yavaşça geri çekilir, zihinden uzağa; daha fazla beslenmez.

Ve zihin öldüğünde zihinsiz olarak doğacaksın. Bu doğum, aydınlanmadır. Bu doğum ilk defa seni barış toprağına, lotus cennetine getirir. Seni mutluluk, kutsama dünyasına getirir. Aksi halde cehennemde kalırsın. Tam şimdi cehennemdesin. Ama eğer şimdi çözersen, karar verirsen, bilinci seçersen, tam şimdi cehennemden cennete atlayıp, sıçrayabilirsin.