Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


TAROT KARİYER AÇILIMI

1. Gerçekten istediğim kariyer bu mu?

2. Kariyerimi geliştirmek için hangi adımları atabilirim?

3. Kariyerimde değiştiremediğim taraflar var mı?

4. Kariyerimde elimden gelenin en iyisini yapıyor muyum?

5. Kariyerime yardımcı olacak ne gibi değişiklikler yapabilirim?

6. Geçmişimdeki hangi engeller şimdiki kariyerimi etkiliyor?

7. Sonuç ne olacak?

Janice İçin Kariyer Açılımı

Açılan Kartlar

1. pozisyon: Savaş Arabası

2. pozisyon: Kılıç Beşlisi

3. pozisyon: Ay

4. pozisyon: Kupa Şövalyesi

5. pozisyon: Kupa Dokuzlusu (ters)

6. pozisyon: Azize

7. pozisyon: İmparator

Yorumlama

1. Soru: Gerçekten istediğim kariyer bu mu?

Cevap: Savaş Arabası. Janice’in seçtiği profesyonel yol onun dikkatlice düşünüp seçtiği yoldu. O, işinden çok memnun.

2. Soru: Kariyerimi geliştirmek için hangi adımları atabilirim?

Cevap: Kılıç Beşlisi. Janice problemlerinin ve sıkıntılarının farkında, ancak sürekli olarak aynı tür sorunları hayatına özellikle de işine sokmaya devam ediyor. Konuşma tarzını ve sinirini kontrol etmesi daha iyi sonuçlara neden olacaktır. Diğer insanlar onun saldırgan tutumuyla başa çıkmakta zorlanabilir. Janice egosunun ihtiyaçlarını sabırla ve anlayışla dengelemeyi öğrenmek zorunda.

3. Soru: Kariyerimde değiştiremediğim taraflar var mı?

Cevap: Ay. Janice gerçekçi olmayan beklentilere ve aşırı duygulara sahip olabilir. Janice gibi hükümet için çalışan insanlar gelip geçici hevesleri uğruna kariyerlerinde değişiklik yapamazlar. Eğer açık pozisyon bulurlarsa ilerleyebilirler. Ek olarak perdenin arkasında neler döndüğünden Janice’in haberi olmayabilir.

4. Soru: Kariyerimde elimden gelenin en iyisini yapıyorum muyum?

Cevap: Kupa Şövalyesi. Janice’e gelen haberler onun işini iyi yaptığına işaret ediyor. Bölümünde onun için çalışan elli kişi var ve birçoğu onun iyi bir müdür olduğu konusunda hemfikir. Onun korkuları kendi güvensizliğinden kaynaklanmakta.

5. Soru: Kariyerime yardımcı olacak ne gibi değişiklikler yapabilirim?

Cevap: Kupa Dokuzlusu (ters). Janice’in işiyle ilgili birçok dileği var, ama şimdi onları gerçekleştirmenin zamanı değil. Aynı zamanda onun duygusal durumunu etkileyen, aşkla ilgili bir sıkıntısı var, akıllıca davranmadığını düşünüyor. Janice diğer insanlarla olan ilişkilerinde güvene ihtiyaç duyuyor. Diğer insanları ve kendisini olduğu gibi kabul etmesi ve sevmesi akıllıca olacaktır.

6. Soru: Geçmişimdeki hangi engeller şimdiki kariyerimi engelliyor?

Cevap: Azize (ters). Ters açılan bu kart dar kafalı olmayı ve yeniliklerden korkmayı temsil eder. Janice inatçı, yüzeysel ve bildiğinden şaşmaz biri olabilir. Çocukken ailesi tarafından desteklenmediğini hissetmiş ve onlara başarılı olabileceğini ispatlamaya çalışıyor ki, gerçekten de başarılı. Ebeveyninin her ikisi de vefat etmiş, ama eski alışkanlıklardan kurtulmak o kadar kolay değil. Bu kart bir bayan danışanın açılımında çıkarsa, bir iç denge yaratabilmek için kişiliğinin bağımlı tarafını kabul etmeye ihtiyacı olduğuna işaret eder.

7. Soru: Sonuç ne olacak?

Cevap: İmparator. İmparator savaş giysilerini kuşanmıştır, ama pasif bir şekilde oturmaktadır. O her zaman savaşabileceğinin farkındadır, ama herhangi bir karara varmadan önce düşünür. Bu, çocuklarını büyütmüş yetişkin bir kadm olan Janice için iyi bir nasihattir. Olgunlaşmak, deneyimler sayesinde olur ve kişi kazandığı deneyimlerinden yararlanır. Genellikle iş dünyası erkekler tarafından kontrol edilir, bu Janice’in işi için de geçerlidir. Değişim ancak Janice’in patronu bir yere transfer olursa ya da ölürse gerçekleşebilecekmiş gibi görünüyor. Janice hayattan keyif almayı hatırlamalı ve işiyle gurur duymalı çünkü bunun için uzun bir yol kat etti.

Yorumlar

Janice hayatı boyunca büyük işler başardı. İki çocuğunu eski kocasının yardımı olmadan büyüttü ve hem çalışıp hem de okuluna devam etti. Şimdi mali müşavir olarak çalışıyor ve iyi bir işi var. Sahip olduklarına saygı duymayı ve değer vermeyi öğrenmelidir.

tarot-fali-keltik-acilimi_2.png

tarot.gif