Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Örnek Kariyer Açılımı

Açılan Kartlar

1. pozisyon: Güç (ters)

2. pozisyon: Tılsım Şövalyesi (ters)

3. pozisyon: Tılsım Dörtlüsü

4. pozisyon: Dünya (ters)

5. pozisyon: Değnek Dokuzlusu

6. pozisyon: Azize

7. pozisyon: Değnek Üçlüsü

Yorumlama

1. Soru: Gerçekten istediğim kariyer bu mudur?

Cevap: Güç (ters). Linda özel bir kariyere odaklanmamış ve işini sevmiyor. Zorlukların üstesinden gelecek kadar güçlü olmadığını hissediyor. Kendinin tembel, ya da değersiz biri gibi hissediyor olabilir, kendine saygısı az.

2.Soru: Kariyerimi geliştirmek için hangi adımları atabilirim?

Cevap: Tılsım Şövalyesi (ters). Linda, mevcut işinden ayrılmadan önce kendine yeni bir iş bulmalı. Para ile ilgili haber bekliyor, ancak haber gelmeyecek. Eğer haber gelirse de parayla ilgili olmayacak. Linda, ne kadar uzun süre beklerse kendini o kadar baskı altında hissedecek.

3. Soru: Kariyerimde değiştiremediğim taraflar var mı?

Cevap: Tılsım Dörtlüsü. Linda parayla fazlasıyla ilgileniyor, kişinin bütçesi darsa bu anlaşılabilir bir durumdur. Buna rağmen kendi iyiliği için paraya odaklanmaktan ziyade kendine uygun iş bulmaya odaklanmalıdır. Linda, sevdiği bir işi yaparsa paranın onu takip edeceğini anlamak zorundadır.

4. Soru: Kariyerimde elimden gelenin en iyisini mi yapıyorum?

Cevap: Dünya (ters). Bu kart şu anda hiçbir maddi kazanç ve başarı elde edileceğini göstermez. Linda işte elinden gelenin en iyisini yapmadığının farkında. Vizyonu yok, değişimden korkuyor hayal kırıklığına uğramış ve ihtiyacı olan desteği görmediğini hissediyor. Linda Balık Burcu, bu da düşünme tarzının yanılsamalara ve fantezilere yatkın olduğunu ve aşın duygusal biri olduğunu gösterir.

5. Soru: Kariyerime yardımcı olabilecek ne gibi değişiklikler yapabilirim?

Cevap: Değnek Dokuzlusu. Linda işinde ve sosyal hayatında tecrübe kazandı. Aynı zamanda hayatının her iki alanında da kendini nasıl koruması gerektiğini öğrendi. Zekâsını kullanabileceği, seveceği bir iş bulmalı ve her zaman kendini savunmak zorunda hissetmemeli.

6. Soru: Geçmişimdeki hangi engeller şimdiki kariyerimi etkiliyor?

Cevap: Azize. Linda kendini güvende hissedebileceği, destekleneceği ve hoşlanacağı bir ilişki yaşamak istiyor.

Çocukluk yıllarından söz açıldığında Linda sinirleniyor ve üzülüyor. Bu da onun hâlâ geçmişinin etkisinde olduğunu gösteriyor. Büyük umutları var ama kendini reddediyor çünkü en iyisini hak etmediğini hissediyor. Linda kendini ve diğerlerini affetmeli, bu, hayatını değiştirebilir.

7. Soru: Sonuç ne olacak?

Cevap: Değnek Üçlüsü. Bu kart yaratıcı imgelemeyle ilgilidir ve Linda’nın bu konuyla ilgili hiçbir sıkıntısı yok. Balık Burcu olarak hayal gücü gerçekten yüksektir. Yine de kariyeri konusunda aklını başına toplamalı ve gitmek istediği yolu belirlemeli, alkol ve uyuşturucunun cazibesine kapılmamalıdır.

Yorumlar

Linda kendi yeteneklerine güveniyor. Duygusal açıdan dengeli değil. Bir ilişki yaşamak istemesine rağmen başkalarına inanmıyor ve güvenmiyor. Bir Balık Burcu olarak altıncı hissi çok kuvvetli, fakat bu yeteneğini kendi iyiliği için kullanmıyor. Geçmişte yaşadığı tecrübelerin ve davranışların kendisine engel yarattığını fark ettiği zaman geçmişinden kurtulabilir, kendisini affedebilir ve başarıyı bulabilir.

Tarot Örnek Kariyer Açılımı_17.jpg

Tarot Örnek Kariyer Açılımı_0.jpg