Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


TAROT GEÇMİŞ, ŞİMDİ, GELECEK HAKKINDA BİLGİ AÇILIMI

Gelecek 4 3 2 1

Şimdi 4 3 2 1

Geçmiş 4 3 2 1

Geçmiş: Bu kartlar dünü veya birkaç yıl öncesini gösterir, ama bilginin hâlâ danışanın hayatında etkisi vardır.

Şimdi: Bu kartlar danışanın şimdiki düşüncelerini ve inançlarını gösterir.

Gelecek: Bu kartlar danışanın bilinçaltını ifade eder. Olaylar hemen veya birkaç ay içinde gerçekleşebilir.

Bu Açılıma Başlarken

Kartları karıştırın ve danışana geri verin. Danışan da kartlan karıştırmalı ve size geri vermelidir. Kartlan bir kez, iki kez üç kez ya da ne kadar istere o kadar bölebilir.

Geçmiş sırasıyla başlayan ilk kartı birinci pozisyonda, yüzü yukarıya gelecek biçimde yerleştirin sonra on iki kartı dizene kadar devam edin. Okumaya başlamadan önce açılımı dikkatle gözden geçirin. Açılımdaki dört elemente bakın ve tekrarlayan sayıları kontrol edin (kaç tane birli, ikili, üçlü v.s gibi) aynı zamanda kaç tane büyük arkana kartı ve saraylı kartı var, onlara bakın. Bu, danışanla ilgili kişileri işaret eder. Eğer bu kartlardan çok sayıda varsa birçok insanın danışanın ilişkisine dahil olduğunu işaret eder. Bütün bu bilgiler size okuyucu olarak yardımcı olacaktır.

Bu Açılımı Yorumlamak

Geçmişten söz ederken zaman geçmiş kipini kullanın ve “geçmişte” veya “önceden” kelimelerini kullanın. Şimdi ile ilgili kartlarda cümleleriniz “şimdi” ya da “bugünlerde” diye başlamalıdır. Gelecekle ilgili kartlarda “gelecekte”, “yakında” gibi cümlelerle başlamalıdır.

Bu açılım size kişinin nasıl düşündüğünü gösterecektir ve açılımı okurken bu kişinin düşüncelerini ve inançlarını değiştirebilecek yeni bilgilere ulaşma fırsatına sahip olacaksınız. Bu okuyucu için ciddi bir sorumluluktur, çünkü

daha önce bahsettiğimiz gibi bir kişinin düşüncelerinin o kişinin yaşamını değiştirebilecek gücü vardır. Okuyucu dürüst ve kendinden emin olmalıdır. Her zaman doğrucu olmayı hatırlayın ve mümkün olduğu kadar olumlu bir açıklamayla okumayı bitirin.

Ruhani Arayışlar

Bu bölümdeki dört açılımda bireyin, yaşamının çeşitli yönlerini anlamasına yardımcı olmakla ilgilidir. Her birinin örnek okuması vardır.

Açılımlar şunlardır:

Manevi Arzu

Reenkarnasyon

Ruhani Rehberlerle İlişki Kurmak

Ruh Eşi

Reenkarnasyon açılımındaki on beş soruyla çalışırken gevşeyin ve kendinize zaman tanıyın. Manevi arzu açılımı sadece yedi soruyu kapsarken Ruh eşi açılımı on bir sorudan oluşur. Ruhani Rehberlerle iletişim kurmak açılımı ise dokuz sorudan ibarettir.

Bu açılımları okumak eğlencelidir, aynı zamanda değerli bilgiler elde edersiniz. Danışanı okuma sırasında sohbete dahil edin ve kendiniz için de denemeyi unutmayın.

TAROT GEÇMİŞ, ŞİMDİ, GELECEK HAKKINDA BİLGİ AÇILIMI_1.jpg

TAROT GEÇMİŞ, ŞİMDİ, GELECEK HAKKINDA BİLGİ AÇILIMI_2.jpg

TAROT GEÇMİŞ, ŞİMDİ, GELECEK HAKKINDA BİLGİ AÇILIMI_0.jpg