Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot falı ve kahve falında portakal

Tarot falı ve kahve falında portakal, Tarot falı ve kahve falı bakarken portakal görmek, çok iyi bir haber alacağınıza, işlerinizde başarıya ulaşacağınıza işarettir.

Tarot falı ve kahve falında post, Tarot falı ve kahve falı bakarken postun üzerine oturduğunuzu görmek, manevi yönden mutluluğa ulaşacağınıza, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğinize işaret sayılır.

Tarot falı ve kahve falında postaci, Tarot falı ve kahve falı bakarken postacıdan mektup aldığınızı görmek, size bir kimsenin şaka yapacağına, posta kutusundan mektup aldığınızı görmek, sevineceğiniz bir haber alacağınıza, postacının mektubunuz yok demesini işitmeniz çok önemli bir şeyinizi kaybedeceğinize işarettir.

Tarot falı ve kahve falında puhu kuşu. Tarot falı ve kahve falı bakarken bu kuşun ötüşünü duymak bir kimse tarafından aldatılacağınıza işarettir.

Tarot falı ve kahve falında pusu. Tarot falı ve kahve falı bakarken pusu kurulduğunu görmek, zalim bir kimsenin ihanetine uğrayacağınıza, bir pusuya düştüğünüzü görmek, iyi kalpliliğiniz sayesinde hayatta çok şeyler kazanacağınıza yorumlanır.

Tarot falı ve kahve falında put, Tarot falı ve kahve falı bakarken put görmek, yüzü güzel, yaradılışı ve tabiatı çirkin ve gaddar bir kimse ile yorumlanır. Puta taptığınızı görmek, hayatta herkese karşı haris ve kalbinde fesatlık bulunan bir kimse tarafından daima izlendiğine işarettir.

logo