Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot falı ve kahve falında pehlivan

Tarot falı ve kahve falında pazar, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir mahalle pazarına gidip alış veriş yapmak. bir erkek için işlerinin genişliyeceğine. karının artacağına, orta yaşlı bir erkek için, cesaretle çok avantajlı bir durum elde edeceğine, genç kızlar için şansınızın açılacağına, yaşlılar için gayet rahat ve sakin bir hayat süreceklerine işarettir.

Tarot falı ve kahve falında pazı otu, Tarot falı ve kahve falı bakarken pazı otu görmek, hayırlı bir rızk anlamına gelir. Pazı otunu temizlemeden yediğini görmek, borca gireceğinize ve sonu şüpheli olan bazı işlere karışacağınıza, yaşlı kadınlar için haysiyet kırıcı sözler söyleneceğine yorumlanır.

Tarot falı ve kahve falında pazubent, Tarot falı ve kahve falı bakarken kolunda bir pazubent veya kolçak denilen kumaş bir sargı görmek, yakın akrabalarından bir kimse ile evleneceğine, çuhadan yapılan bir pazubent görmek, tasa ve kedere düşeceğinize işarettir.

Tarot falı ve kahve falında peçete, Tarot falı ve kahve falı bakarken peçete görmek, ruhunuzun saf ve temiz olduğuna yorumlanır.

Tarot falı ve kahve falında pehlivan, Tarot falı ve kahve falı bakarken pehlivan görmek, aptalca bir harekette bulunarak gülünç bir duruma düşeceğinize işarettir.

Tarot falı ve kahve falında pekmez, Tarot falı ve kahve falı bakarken pekmez görmek, işinde ve mali durumunda iyileşme olur. Pekmez yerken sineklerin üzerine üşüştüklerini görmek, etrafınıza bir takım sizi beğenen kimselerin çevireceği anlamına gelir.

logo