Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot falı ve kahve falında mızrak görmek

Kahve falında mizrak, Tarot falı ve kahve falında mızrak görmek, kuvvet ve galibiyete işarettir. Mızrak eğer bir askerin elinde görülmüş ise. bu fal zafere ve ihtişama yorumlanır. Fakir biri tarafından görülmüş ise o kimsenin zengin olacağına eğer zengin bir kimse ise temkinli hareket edeceğine ve işlerini iyi yürütürse zenginliğinin daha da artacağına işarettir.

Kahve falında mizrap, Tarot falı ve kahve falında mızrap görmek, çok yakında müzikal bir tiyatro eseri seyredeceğine veya müzikli bir eğlenceye katılacağına işarettir.

Kahve falında mide ve bağiRSAK, Tarot falı ve kahve falında mide görmek, ömür, geçim ve rızkla yorumlanır. Tarot falı ve kahve falında mideyi bütün açıklığı ile görmek, hayırlı ve uzun bir ömür geçireceğine işarettir. Bağırsakları Tarot falı ve kahve falında görmek, geçecek uzun bir ömrün sağlıklı ve çok rahat geçirileceğine işarettir. Mideyi boş görmek, kederden kurtulacağına, eğer fal sahibi hasta ise şifa bulacağına yorulur.

Kahve falında midilli, Tarot falı ve kahve falında bir midilli atı görmek, arzunun ve muradınız ne büyük olursa olsun muradınıza erişeceğinize, ummadığınız kadar mutluluğa kavuşacağınıza, kendinizin, yakınlarınızın sağlık ve iş durumlarının büyük çapta düzeleceğine, işinizin en yüksek noktasına çıkacağınıza işaret sayılır.

Kahve falında miğfer, Tarot falı ve kahve falında mihfer görmek, kavga işareti olarak yorumlanır. Miğferi başınıza giydiğinizi görmek, bir arkadaşınızla hiç yoktan tartışarak onun gönlünü kırdığınıza, başkasının başına giydireceğiniz miğfer ise. başınıza olmadık işlerin açılacağının işareti sayılır.

Kahve falında mikrofon, Tarot falı ve kahve falında mikrofon görmek, siyasi hayata atılacağınıza. bir seçim kazanarak oldukça önemli bir mevki ye geleceğinize işaret sayılır.

logo