Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Dileğim Olacakmı Tarot Falı Açılımı

Açılan Kartlar

1. pozisyon: Kupa Dörtlüsü

2. pozisyon: Değnek İkilisi

3. pozisyon: Ay

4. pozisyon: Kupa Ası (ters)

5. pozisyon: Kupa Üçlüsü(ters)

6. pozisyon: Kupa Yedilisi

7. pozisyon: Değnek Yedilisi

Yorumlama

1. Soru: Dileğim nedir?

Cevap: Kupa Dörtlüsü. Fred duygularını dengelemek zorunda olduğunu biliyor. O bir Akrep Burcu, su grubu ve çok gergin. Ailesiyle işi arasında kalmış ve tam bir kargaşa yaşıyor. Açılımdaki kartlara bakarak, esas odak noktasının aşk ve duygular olduğunu, öte yandan da işinin etkisinde olduğunu görüyoruz. Artık kurtulması gereken geçmiş deneyimleri de var. Fred’in isteği sadece denge.

2. Soru: Bu dileğimi hak ettiğimi düşünüyor muyum?

Cevap: Değnek İkilisi. Fred dünyayı elinde tutuyor. İşini iyi yapan bir işadamı, hem karısı hem de kız kardeşiyle birlikte çalışıyor. Fred iyi bir geliri hak ettiğini düşünüyor ve her an için denge peşinde.

3. Soru: Bu dileğime karşıt güçler var mı?

Cevap: Ay. Bazı açılardan Fred gerçeklerle yüzleşmek istemiyor. Karısı ve kız kardeşi onun ilgisi için sürekli bir rekabet içerisinde ve bu da sorun yaratıyor. Fred kendi duygusal ihtiyaçları doğrultusunda bazen bir yöne kayıyor, bazen diğer yöne. İçgüdülerini kullanarak hayatındaki bu iki kadın arasında denge kurmalı ve böylece istediği uyumu yakalayabilmelidir. Ay kartı aynı zamanda Fred’in annesini simgeliyor. Fred ve kız kardeşi, çok küçükken annelerini kaybetmişler. Bu da iki kardeş arasında kırılması güç bir dayanışma yaratmış.

4. Soru: Bu dileğimi gerçekleştirmek için bana yardımcı olacak güçler var mı?

Cevap: Kupa Ası (ters). Fred stres altında ama şu sıralar duygusal açıdan yeni bir başlangıç olmayacak. İşte gittikçe daha başarılı oluyor, yani onun zafere ulaşmasına yardımcı olacak maddi güçler var.

5. Soru: Bu dileğime kavuşmak için yapmam gereken değişiklikler var mı?

Cevap: Kupa Üçlüsü (ters). Bu kart Fred’in kendi kendisini mutsuz ettiğini gösteriyor. İlişkilerinde sorun yaşıyor ve bu da duygusal çöküntüye, depresyona ve olası kayıplara yol açıyor. Belki de Fred ailevi sorunları yüzünden kendini yalnız hissediyor. Fred’in yapabileceği ilk değişiklik şükretmeyi öğrenmek. Hayatındaki kadınlar, aralarındaki kıskançlık ve kırgınlıkları onun yardımı olmadan halletmeyi öğrenmek zorundalar.

6. Soru: Bu dilek benim için en önemliler listesinde mi?

Cevap: Kupa Yedilisi. Eğer Fred duygusal dengesini sağlayabilirse, şu andaki sorunlarından kurtulacak. Başarısı ona hem karısını hem de kız kardeşini mutlu edecek maddi gücü sağlayacak. Ama işi herkese maddi yardımcı olsa da duygusal olarak her zaman olamıyor. Fred’in gelişmiş bir hayal gücü var ve yaratıcı imgeleme ona geçmişte de yarar sağlamıştı. Günlük meditasyon ona sorunlarla baş etmesi konusunda yardımcı olacak.

7. Soru: Sonuç?

Cevap: Değnek Yedilisi. Fred duygularını kontrol etmesi gerektiğini söyleyen akimın yolundan gitmeli. Yargılarına güvenmeli ama egoist davranmamalı ve büyüklük taslamamalıdır.

Yorumlar

Fred başarılı olabilmek için çok çalıştı ve karısıyla kız kardeşi de bu konuda ona yardımcı oldu. Belki de Fred’in sık sık iş seyahati yapması olumlu bir adımdır. Herkes bir ölçüde egosunu tatmin edebilirse karmaşa en aza indirgenebilir.

tarot-ask-fali-nasil-bakilir_5.jpg