Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Oğlak burcu ve bitkileri, kokuları

Karadelikler ve Bebek EvrenlerSon derece sorumluluk sahibi ve güvenilir olan Oğlaklar, hedeflerine ulaşmak için çok çalışır. Geleceği aynntılı biçimde planlamaya çalışan Oğlak insanı bu özellikleri nedeniyle sık sık kuruntulara kapılarak depresyona girerler. İşleri ile aşın meşgul olduklarından adeta onlara verilen her görevi yerine getiren görev insanıdırlar. Ciddilikleri, tutuculukları ve güçlü iradeleri koku seçiminde de ortaya çıkar. Çalışkanlıkları ile kolaylıkla başkalarının saygısını kazanırlar. Gerçek bir Oğlak’m iki temel özelliği vardır: Güvenilirlik ve dürüstlük.

İyi bir iş kadını profili çizen Oğlak kadınlarının kokularında da aynı iş hayatı gibi çok seçici ve odaklı olduğunu görürüz. Çalışkan, işkolik Oğlak burçlannm gerçekten çiçek kokularına ihtiyacı vardır. Çalışma alanlannı renklendirecek, canlılık getirecek bitkiler Oğlakların nefes almasını sağlar. Taze ve çiçek kokuları Oğlak kadınının stresli iş hayatını dengelemesinde çok yardımcı olur.

Oğlak burcu bitkileri: Kadife çiçeği, karanfil, karagül, kamelya, çuha çiçeği, zehirli itüzümü, siyah haşhaş, kayın.

Uyumlu kokuları: Çam, kum zambağı, kamelya.

Oğlak kadını: Orkide, kamelya, narenciye, yasemin, angelika, yatıştırıcı salatalık, yeşil çay, hanımeli aroması, karanfil, ylang ylang, gülhatmi kokuları.

Oğlak erkeği: Oryantal otsu notalar: Aromatik lavanta, biberiye, kuma rin, meşe yosunu ile turunçgiller, paçuli, karamel, misk, amber ve vanilya.