Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Oğlak burcu için 2015 yıl sonu yorumu

Kasım:
Kasım ayına girmenizle birlikte enerjinizde bir düşüş hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu yüzden bu ay kendinize her zamankinden daha fazla zaman ayırın ve bu zamanı ailenizle ve partnerinizle paylaşın. Evinizi renklendirin, yeni objeler ya da mobilyalarla evinize renk katın. Tüm bunlar düşük enerjinizi yükseltecek, kendinizi moral depolamış olarak bulacaksınız.

Ayın 20’sinden sonra maddi sorunlarınızın yavaş yavaş düzeldiğini ve önünüzü tıkayan engellerin çorap söküğü gibi birbiri ardına ortadan kalktığını göreceksiniz. Ayın sonuna doğru bir oh diyebileceksiniz.
Partnerinizin çabalamaları meyvelerini vermiş olacak ki işten çıkar çıkmaz soluğu evde onun yanında almak için can atacaksınız. Ama sadece can atmayın ve bu heyecanınızı korumak için de çabalayın.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 18,21,24,25 Kasım Para için şanslı günleriniz: 22,23,27,29 Kasım
Aşk için şanslı günleriniz: 2,6,7,9 Kasım.

Aralık:
Çok hızlı bir tempo ile gireceksiniz bu aya. “İşim başımdan aşkın” cümlesini o kadar çok kullanacaksınız ki siz bile şaşıracaksınız. Bütün bu yoğunluğun sorumlusu ise 20 Aralık’ta gerçekleşecek olan yeni ay. Yeni ay dönemi iş hayatınızda yeni başlangıçlar getirecek.

Enerjiniz oldukça yüksek olacak ve 2015’e olumlu düşüncelerle veda etmeye hazır olacaksınız. Bu olumlu düşüncelerden ilişkiniz de nasibini alacak ve partnerinize karşı ilginiz artacak.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 3,17,20,22 Aralık Para için şanslı günleriniz: 15,18,28,29 Aralık
Aşk için şanslı günleriniz: 13,16,30,31 Aralık.

Sevgili Oğlaklar
Burcunuzun rengi gri; bu yüzden sosyal ortamlarda, önemli iş toplantılarında ya da partnerinizle baş başa geçireceğiniz romantik anlarda üzerinizde gri tonları bulundurmanızı öneririm. Gri renkli küçük bir aksesuar bile olabilir. Bu renk, enerjinizi iki kat arttıracaktır. Dolayısıyla kendinizi daha rahat hissedecek ve düşüncelerinizi daha kolay ifade edebildiğinizi göreceksiniz.

Sevgili Oğlaklar, aşağıda size anlatacağım 21 günlük bir çalışma ile dileklerinizin gerçekleşmesini hızlandırabilirsiniz.

Çizgisiz beyaz bir kâğıda sizin için önemli olan 3 tane dileğinizi gri renkli bir kalem ile detaylandırarak yazın. Ne dilediğinizi, dileğinizi nasıl gerçekleştirebileceğinizi, neler yapmanız gerektiğini, adım adım aşamaları mümkün olduğunca ayrıntılara girerek kâğıda dökün. Dileklerinizin imkânlar dahilinde olmasına özen gösterin. Bu çalışma için evinizde yoksa bir adet mor çiçekli saksı bitkisi almanız gerekiyor.

Bu çalışmaya yeni ay döneminde başlayın. Gri renkli bir mum yakın ve dileklerinizi yazdığınız kâğıdı elinize alarak okuyun. Bu çalışmayı 21 gün boyunca her gece aynı saatte tekrarlayın. 21. günün gecesi son kez okuduktan sonra dilek kâğıdınızı mor çiçekli bitkinizin toprağına gömün.

Bu çalışma sonucunda dileklerinizi hızlıca ve planladığınız gibi gerçekleştirebileceğinizi göreceksiniz.