Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Oğlak burcu iş aşk ve para yorumu

Temmuz:
Geçen ay işle ilgili ortaya çıkması muhtemel sorunları başlamadan engellemeyi başarabildiyseniz, temmuz ayı iş konusunda oldukça bereketli geçecek. Yoğun ve hareketli günler yaşayacaksınız. Yeni başlangıçlar ve imzalar görünüyor.

Maddi anlamda büyük bir rahatlama görünüyor. O kadar çalışmanın ve beyninizi patlatma derecesine kadar işe yoğunlaşmanın getirilerini hissedeceğiniz bir dönem geçireceksiniz.

Bu aya yaratıcı yönünüz ağır basacak. Yaratıcılığınızı kullandığınız her alanda başarılı çalışmalara imza atacaksınız. İşiniz yaratıcılık gerektiren bir meslek ise en iyi ürünlerinizi ortaya çıkaracağınız bir dönemdesiniz.

Madem yaratıcılık gücünüz bu ay yüksek olacak, bu yeteneğinizi aşk hayatınıza da uyarlamanızı tavsiye ediyorum. Partnerinizle baş başa geçireceğiniz zamanları her zamankinden yaratıcı fikirlerle destekleyerek ona unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz. Bir örnek veremeyeceğim çünkü yaratıcı olan ve yaratıcılık gücü doruk noktasına çıkan sizsiniz. Siz düşünün.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz:3,4,8,16,18,20 Temmuz
Para için şanslı günleriniz: 21,22,23 Temmuz
Aşk için şanslı günleriniz: 25,27,29 Temmuz

Ağustos:
Bu ay ne olduysa içinizdeki Kerem ile Aslı açığa çıkacak. Merak etmeyin ne Kerem olup dağları delmek zorunda kalacaksınız ne de birisi sizin için dağ delecek. Ama romantizm ve duygusallık Çok yüksek olacak. İşi gücü bir kenara bırakacaksınız ve kendinizi partnerinizin dizinin dibinden ayrılamaz halde bulacaksınız.
Evli balıklar zamanlarını aileleri ile birlikte geçirmeyi tercih edip ev taşıma ya da ev dekorasyonu gibi işlerle uğraşacaklar.

Aşk ve aile ilişkilerinize vereceğiniz bu ekstra önem harcamalarınızı düşüncesizce yapmanıza da neden olabilir. Ailenizi mutlu etmek için çok fazla para harcayabilirsiniz. Bu durumun sizi maddi açıdan sıkıntıya sokmamasına dikkat etmenizi öneririm. Çünkü bu ay yıldızlarınız maddi açıdan sıkıntıya işaret ediyor.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 20,24 Ağustos
Para için şanslı günleriniz: 16,19 Ağustos
Aşk için şanslı günleriniz:2,3,4,5,8,25,26,27,28 Ağustos