Kova burcuna hediye

indirKova burcu ve hediyeleri

Dahilerin burcu Kovaya hediye seçerken sizin de dahiyane fikirler üretmeniz gerekebilir. Aşağıdaki vereceğimiz ipuçlarının size yardımı dokunur umarız.

Kovalar her şeyin nedenini ve nasılını bilmek isterler ve bu yüzden sürekli bir araştırma içindedirler. Çoğunlukla iyi eğitim almış veyahut da kendini geliştirmiş olurlar. Fikir alışverişinde bulunmaya bayılan entelektüel Kovalara hediye olarak kitap alabilirsiniz. Ancak tabii ki aşk romanı veya tarih kitapları yerine bilimsel gelişmeler, insanlığı ilgilendiren siyasal, toplumsal ve teknolojik gelişmeler, uzay ve astroloji üzerine kitaplar seçmelisiniz.

Kova, bilim kurgu kitaplara ve filmlere de bayılır. Bu tarz DVD’ler de Kova’nm hoşuna gidecek bir hediyedir. Fantastik fikirlere sahip olduğundan bu tarz film ve kitaplar ufkunu daha da açar. Kendinden önceki burç olan Oğlak’ın aksine Kova tüm gelenekleri zorlar. Doğuştan muhaliftir. Herkesin sevdiğini sevmez, popüler kitapları ve filmleri değil, kenarda köşede kalmış olsa bile her alandaki enteresan eserleri tercih eder. Uranüs’ün yönettiği Kova burcu en teknolojik burçtur. Bu durumda Kovalara son teknoloji ürünü akıllı telefon veya son model bir tablet hediye edebilirsiniz. Sıra dışı olan her şey bir Kova’nm ilgisini çektiğinden ona aklınıza gelebilecek en olağanüstü sürprizi hazırlayabilirsiniz. Herkes sinemaya gitmeyi tercih ederken, bu bir Kova için sıradan bir aktivitedir. O, başkalanna uçuk kaçık gelebilecek şeylerden hoşlanır. Dolayısıyla bir Kovaya hediye alırken sizin de biraz uçmanızda, aklınızın ve bilinenlerin smınnı zorlamanızda fayda var. Bir Kova’yı yeni bir otomobilin deneme sürüşüne götürebilirsiniz mesela. Maksat teknolojiyi yakalamak, denenmemiş şeyleri denemek olsun.

Kovalar insanlığın ilerlemesi ve refah içinde yaşamaları için çaba sarf ederler. Bilinç düzeyleri gelişmiştir ve çevreye karşı duyarlıdırlar. Alacağınız hediyeler geri dönüşümlü malzemeden yapılmış olursa, bunu bir Kova hemen fark eder ve sizin bu hediyeyi seçmede gösterdiğiniz özeni de takdir eder. Bir Kovaya doğum gününde bir yardım demeğine onun adına yapılmış bir bağış makbuzu ile gidebilirsiniz. Bir Kovaya ne hediye etmeniz gerektiğine tek kelime ile cevap vermek gerekirse, sıra dışı olsun yeter diyebiliriz.

Benzer Yazılar

Leave a Reply