Kova burcu para Tarot Falı

Kova burcu para Tarot Falı

indir (1)Kova burcu ve para

“Çok param olsun” diye bir hırsa sahip değildir. Para ancak diğer insanlarla paylaşılmışsa ve herkesin işine yaramışsa değer kazanır Kovalann gözünde. Ona göre para Tarot falı ve herhangi bir yolla insanlığa hizmet eden bir araçtır. Klasik para kazanma araçlannı ya da geleneksel yatırım yöntemlerini tercih etmez. Yenilikçi bakış açısı sayesinde yeni para kaynakları üretmek konusunda çok başarılıdır. Ürettiği fikirler ihtiyaç gideren icat niteliğinde şeylere temel teşkil edebilir.

Para kazanabilme konusunda gayet iyimserdir. Eğer bir şeye para yatıracaksa o şeyin mutlaka mantıksal olarak kabul edilebilir olması gerekir. İşe yaramalı, fonksiyonel olmak ve Tarot falı bak denince hayatına yenilik katmalıdır satın alacağı şey. Romantik bir plan için veya lüks bir aksesuar için asla ödemeyeceği parayı son teknolojileri barındıran elektronik bir alet için gözünü kırpmadan sayabilir. Cüzdanı ile teknoloji marketleri arasında gizli bir tünel vardır adeta. Sosyal çabalar, gruplarla yapılan çalışmalar için para aktarmaktan da geri kalmaz. Keyfi harcanan paranın yerinin aslında hayır işleri olduğuna inanır.

Yatınm aracı olarak yeni trendleri takip ettiğinden kâr ve zarar dengesi de sabit durmaz. Kimseye para nedeniyle muhtaç olmak istemez. Varlığını paylaşır ancak yokluğunun paylaşılarak giderilmesini istemez. Kimseye eyvallah etmek, baş eğmek zorunda kalmak istemez. Ailesine bile bağımlı olmayı tercih etmez. Özgürlüğüne engel olan temel bağ para ise bir an evvel bu bağı koparmak ister ve erken yaşta bilgisini ve girişimciliğini kullanarak para kazanmaya başlayabilir. Bu nedenle maddi açıdan sıkıntılı yaşam şartlarına da adapte olabilir.

Paraya yaklaşımı hayatının değişik dönemlerinde ani değişimler gösterebilir. Bir dönem tasarrufa yönelip daha sonra birden çılgınca harcamaya başlayabilir. Yatınmlarmm bir kısmını da garanti olan araçlara yatırması, yenilikleri takip etme olayını abartmaması ve bireysel anlamdaki maddi güvenliğini göz ardı etmemesi önemlidir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply