Balık burcu 2015 yorumu

Balık burcu 2015 yorumu

Eylül:
İş bitiriciliğiniz yine güçlü olacak bu ay. İş arkadaşlarınızın takdir ve iltifatlarını sık sık duyacaksınız. İş bitiriciliğiniz sayesinde bir üst seviyeye çıkabilme şansını da yakalayacaksınız. Buna ek olarak kendinize olan güveni arttıracak iş teklifleri de alabileceksiniz.

Borsa ile içli dışlı iseniz Eylül ayında yapacağınız işlemlerin olumlu sonuçlanma ihtimali bir hayli fazla. Ben hatırlatayım, siz zaten ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

Siz kovalar işinizde başarılı oldukça özel hayatınızda da başarılı oluyorsunuz. İş hayatınızdaki olumlu gelişmeleri partnerinizle olan birlikteliğinize olumlu bir şekilde yansıtmak becerisine sahipsiniz.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz:3,11,13,14,18,19 Eylül
Para için şanslı günleriniz: 5,6,7,29 Eylül
Aşk için şanslı günleriniz: 2,4,8,16 Eylül

Ekim:
Merkür gerilemesinin son haftası sizi etkileyebilir ve üzerinizde bir gerginlik yaratabilir. Bu gerginlik partnerinizle gereksiz tartışmalara girmenize neden olabilir. Tamam, gerildiniz ama acısını neden hiçbir suçu olmayan partnerinizden çıkarıyorsunuz ki?

Ekimin 15’inden sonra bu gerginliği tamamıyla üzerinizden atmış olacaksınız. Ve kendinizi işinize vereceksiniz. Enerjinizi hemen işe harcamaya başlamadan önce kalbini kırdığınız partnerinizin gönlünü yapmaya çalışın. Suçu da hiç boşuna Merkür’e atmayın.

Bu negatif dönemi atlattıktan sonra yapacağınız anlaşmalar işinize yeni bir düzen ve hareket getirecek.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz:16,17,18,20,21 Ekim
Para için şanslı günleriniz: 14,22,23 Ekim
Aşk için şanslı günleriniz: 24,25,26,27 Ekim

Benzer Yazılar

Leave a Reply