Kova Burcu Dolunay yeni bir başlangıç yapmanız için mükemmel fırsat

Kova Burcu Dolunay yeni bir başlangıç yapmanız için mükemmel fırsat

indirKariyer alanınızda Nisan ve Mayıs aylarında peş peşe ger çekleşen Dolunaylar, kariyer yaşamınızın enteresan bir süreçten geçeceğini vurguluyor sevgili Kova. Dolunaylar gerçekleştikleri günden 5 gün önce ve sonra da etkindirler. Bu durumdan yarar lanmak için birden fazla hedefe odaklanabilirsiniz.

20 Nisan 2015’de kariyer alanınızda oluşan Dolunay yeni bir başlangıç yapmanız için mükemmel fırsat. Düzenli olarak telif alabilmeniz, uzun yıllar sürecek bir anlaşmaya evet demeniz mümkün olacak. Bu nedenle dağınık dikkatinizi toplamaya çalışın. Burcunuzda ilerleyen Neptün bir süre gerçekçilik anlayışınızı yeniden sorgulamanızı istese de, ilham periniz olarak ça lışmalarınıza destek vermeye devam ediyor olacak. İş yaşamınızda atak, cesur ve sezgisel davranmanız finansal konularda dahice fikirler yaratmanızı sağlayacak. Kendinizi tanıtma alanınızda yol alan Venüs ne yazık ki avantajlar sunmuyor sevgili Kova. Yolculuklar size pahalıya patlayabilir!

20 Mayıs 2015 Dolunayı, hak ettiğiniz bedelleri almak için bir lıavli zorlanacağınızı vurguluyor. Çok baskı, çok çalışmak si/c göre değilse dc, özgür zamanlarda rahat çalışmayı sevseniz dc, bu kez sabretmek yerine bütün yapıları yıkıp gitmeden öııcc dikkatle düşünün. 25 Mayıs’tan sonra karar vermenizi şiddetle öneririm! Aksi halde bir önceki ay kurduğunuz sistemi ellerinizle yıkabilirsiniz. Duygusal olarak sar

20 Mayıs 2015 Dolunayı, hak ettiğiniz bedelleri almak için bir hayli zorlanacağınızı vurguluyor. Çok baskı, çok çalışmak size göre değilse de, özgür zamanlarda rahat çalışmayı sevseniz de, bu kez sabretmek yerine bütün yapıları yıkıp gitmeden önce dikkatle düşünün. 25 Mayıs’tan sonra karar vermenizi şiddetle öneririm! Aksi halde bir önceki ay kurduğunuz sistemi ellerinizle yıkabilirsiniz. Duygusal olarak sarsılacağınıza eminim, ama biraz sabır!

29 Ekim 2015’de kariyer alanınızda yeni başlangıçlar yapa bilmenizi sağlayacak bir Yeniay meydana geliyor. Yeniaylar 15 gün öncesinden tetiklemeye başlar ve 15 gün sonrasına dek te tikteme hareketini sürdürürler. Bu uzun dönem boyunca yeni bir departmanın yöneticisi olmanız istenebilir. Aynı alanda ilerleyen Mars, bu iş için yeterince istekli ve atak davranacağınızı bildiriyor. Şimdi yaratıcılığınızı ortaya koymanız ve sık seya hatleri göze almanız gerekecek sevgili Kova. Yılsonu yaklaşırken burcunuza yaklaşan Jüpiter, verimli çalışabilmek için sağlığınıza özen göstermeniz gerektiğini hatırlatıyor olacak.

Benzer Yazılar

Leave a Reply