Kova burcu bekar yorumu

Temmuz:
Bekâr Kovalar, yıldızlarınız çöpçatanlık yapma dönemindeler. Size yeni bir aşk getirebilirler. Evden her zaman bakımlı çıkın, potansiyel aşkınızla ne zaman nerede karşılaşacağınız belli olmaz.

Yıldızlar bekâr Kovaları destekliyor da halihazırda bir ilişki yaşayan siz Kovaları destelemiyor mu sanki. Sizlere de göz kırpan yıldızlar, ilişkinizi bir adım ileri taşımanız için sizi cesaretlendirebilir ve evlilik kararı almanızı sağlayabilir.

Ama ilişkilerinde sorunlar olan ve iletişimde kopukluk yaşayan Kovalar ayrılık kararı da verebilirler.
Bu ay ödemelerinizdeki artış maddi durumunuzu zora sokabilir. Bazı faturaların ödenmesi aksayabilir. Zaten bu durumda tatil de zor. Sıcak Temmuz ayında çalışmaktan başka bir yol kalmıyor.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz:1,19,20,24 Temmuz
Para için şanslı günleriniz: 18,29,30Temmuz
Aşk için şanslı günleriniz:4,16,21,22,23,25 Temmuz

Ağustos:
Temmuz ayında aşk hayatınızda arkanızda olan yıldızlar bu ay da iş hayatınızda size torpil yapacak. Yıldızlarınızın yardımıyla rahat bir hareket alanı elde ederek işinizde amaçlarınıza, hedeflerinize daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Geriye sadece bunun keyfini sürmek kalacak.

O zaman, partnerinizle bolca sosyal ortamlarda bulunup şansınızı kutlamalısınız. Böylece bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz. İşinizdeki başarıyı partnerinizle paylaşarak aranızdaki ilişkiyi yıldızların yardımına ihtiyaç duymadan derinleştirme şansını yakalarsınız.

Ayın son haftası size nihayet uzunca bir tatile çıkma fırsatı sağlayacak. Bu tatili çoktan hak ettiniz.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 14,15,16,17,18 Ağustos
Para için şanslı günleriniz: 19,24,28,29 Ağustos
Aşk için şanslı günleriniz: 2,4,8,10,23 Ağustos

Benzer Yazılar

Leave a Reply