Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında tabanca

Kahve falında taban, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir kimsenin ayak tabanını görmek, iş hayatınızda çevrenizin genişleyeceğine, işlerinizin başkaları tarafından takdirle karşılanacağına işarettir.

Kahve falında tabanca Tarot falı ve kahve falı bakarken tabanca kullanmak bir iftiraya uğrayacağınıza. bir tabanca satın aldığınızı görmek, bir dedikodu duyacağınıza, tabancanızı temizlediğinizi görmek, yeni bir işe gireceğinize, tabanca ile nişan almak bir şeye karşı ihtiraslı bir kimse olduğunuza, birisi tarafından tabanca ile vurulduğunuzu görmek, bir kimsenin size olan ilgisini duyacağınıza yorumlanır.

Kahve falında tabela Tarot falı ve kahve falı bakarken bir reklam veya adres tabelası görmek, iş hayatınızla his hayatınızı birbirinden ayıramamanız yüzünden işlerinizde hiç ilerleme olmadığına, bunun önüne geçmek için işlerinizin idaresinin bir kısmını bir müdüre devretmenizin menfaatiniz için daha uygun olacağını göstermektedir.

Kahve falında tabelaci, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir tabelacıya bir tabela sipariş ettiğinizi görmek, artık işlerinizi daha rasyonel şekilde tanzim etmeye karar verdiğinize işaret sayılır.

Kahve falında tabla, Tarot falı ve kahve falı bakarken üzerine herhangi bir şey koyulan bir tabla görmek, evinizde veya iş yerinizde bir tadilat yapma kararı aldığınızı belirtir.

Kahve falında tablo, Tarot falı ve kahve falı bakarken evinizin, iş yerinizin veya bir galerinin duvarında ünlü bir ressamın eseri olan bir tablo görmeniz, uzun zamandan beri kurduğunuz hayallerin kısa zamanda gerçekleşeceğine işaret sayılır.

logo