Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında sürü

Kahve falında sürü, Tarot falı ve kahve falı bakarken herhangi bir hayvan sürüsü görmek, sevinçli bir gün geçireceğinizin işareti sayılır.

Kahve falında sot, Tarot falı ve kahve falı bakarken genç bir kimsenin süt içtiğini görmesi, para işlerinde pek cesareti olmaması yüzünden bu işlerdeki muamelelerde kaybedeceğine, genç bir kadın için, küçük ve nezih bir toplantıya katılacağına, yaşlı kimseler için, beklenmedik ve çok sevilen bir misafirin geleceğine, süt sağdığını görmek, bu rüya herkes için, bir gelir kaynağının açılacağına işaret sayılır.

Kahve falında sütlaç; Tarot falı ve kahve falı bakarken görülen sütlaç sütün yorumu gibi kabul edilir.

Kahve falında süt nine, Tarot falı ve kahve falı bakarken sütnine görmek, bir çok yeni ve faydalı işlerle uğraşacağınıza işarettir.

Kahve falında sürgün, Tarot falı ve kahve falı bakarken bir yere sürgün edildiğinizi görmek, hayatınızın zorluklar içinde geçeceğine, bir çok acı ve ızdıraplarla karşılaşacağınıza işarettir.

Kahve falında sürme çekmek, Tarot falı ve kahve falı bakarken göze sürme çekildiğini görmek, mala. kendisine iyi bir kimse tarafından sürme hediye edildiğini görmek, eline bir miktar para ve mal geçeceğine, gözlerine bir kimse tarafından sürme çekildiğini görmek, hayra, iyiye ve güzele işarettir. Kötü tanınmış bir kimsenin sürme çekmesi, hayra ve iyiliğe yorumlanmaz.

logo