Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında sebze

Kahve falında sebze, Tarot falı ve kahve falı bakarken yeşil olan herhangi bir sebzeyi görmek, rahat fakat hareketli bir yaşantınızın olacağına yorumlanır. Domates görmek, uzaktan alacağınız çok iyi haberlerin müjdecisidir. Tarot falı ve kahve falı bakarken görülen yeşil sebzeler, bekarlar için yabancı memleketten gelecek bir hayat arkadaşına, patates, sönük fakat çok rahat bir ömre, havuç aile mutluluğuna, fasulye ve bakla çekici bir yaşantıya, bezelye canlı bir geleceğe, soğan yakında kaba fakat iyi kalpli kimselerle anlaşarak kazançlı bir işin başarılacağını haber verir.

Kahve falında seçim, Tarot falı ve kahve falı bakarken seçim görmek hayatınızda daha anlayışlı ve toleranslı davranmanız gerektiğine işarettir.

Kahve falında sedef, Tarot falı ve kahve falı bakarken sedef görmek, düşmanınız veya rakiplerinizin size hiçbir zaman iç yüzlerini göstermediklerine, daima maskeli bir yüzle karşınıza çıktıklarına işarettir.

Kahve falında sedye, Tarot falı ve kahve falı bakarken sedye görmek ağır bir hasta ile veya hastalıkla karşılaşacağınıza işarettir.

Kahve falında şeffaf, Tarot falı ve kahve falı bakarken şeffaf bir şey görmek dostlarınızın sizin hakkınızda besledikleri hakiki hislerini iyice bilmeden onlara işiniz hususunda açılmamanız gerektiğine bir uyan olarak kabul edilir.

Kahve falında seher, Tarot falı ve kahve falı bakarken seher vaktini görmek, bahtınızın açılacağına, iyi ve rahat, bereketli günler göreceğinize yorumlanır.

logo