Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında sakal

Kahve falında sakal, Tarot falı ve kahve falı bakarken sakal görmek veya satın almak sevinç ve mutluluk işarettidir.

Kahve falında sağırlık, Tarot falı ve kahve falı bakarken kulaklarınızın hiç duymadığı, hayra yorulmaz. 3u rüya o günlerde haram bir iş yapacağınıza işarettir.

Kahve falında sahra Tarot falı ve kahve falı bakarken bir sahrada bulunduğunuzu görmek, tahmin itmediğiniz bir olayla karşı karşıya geleceğinize, işin içinden çıkabilmek için düşünmeniz gerekeceğine işarettir.

Kahve falında sahtecilik, Tarot falı ve kahve falı bakarken kendinizi veya başkasını sahteçilik yaparken görmek, alacağınız bir mektuptaki soruya çok dikkatli cevap vermenizin menfaatiniz gereği olacağına işarettir.

Kahve falında sakal, Tarot falı ve kahve falı bakarken sakalınızı yolunmuş olarak görmek, heyacanla beklenen bir işin olacağına, sakalınızı aklanmış görmek, isteklerinizin kabul olacağına, sakalınızı göbeğinize kadar uzamış görmek, komşunuza yardımcı olacağınıza, rüya sahibi genç ise eline çok miktarda mal ve para geçeceğine işarettir. Sakalınızı tıraş edilmiş görmek, hafif hastalığa veya mal kaybına, sakalınızı boyadığınızı veya kınaladığınızı görmek, sağlığınızın iyi durumda olacağına veya erkek çocuğunuzun dünyaya geleceğine işarettir.

Kahve falında sakatlik, Tarot falı ve kahve falı bakarken vücudunuzun belden yukarı kısmındaki organların birinde bir noksanlık veya sakatlık görmek, çok sıkıntıya uğrayacağınıza işarettir. Vücudunuzda fazladan bir organ görmek ise zengin olacağınıza işarettir.

logo