Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında oğlak

Kahve falında odaci, Tarot falı ve kahve falında odacı görmek, serbest ticaret yapanlar için iyi bir talih anlamına gelir.

Kahve falında odun, Tarot falı ve kahve falında ateşe durmadan odun attığınızı görmek, genç bir erkek için dost diye tanıdığı birinin düşmanlığına, tecrübeli yaşta bulunan bir kimse için kıskanıldığına, genç kızlar için, para yüzünden kavga etmeye, genel olarak her insan için ümitlmr beslemesine yorumlanır.

Kahve falında oğlak Tarot falı ve kahve falında oğlak görmek, oğlan çocuğa yorumlanır. Bir oğlağı keserek etini yediğini görmek, kendisinin veya yakınlarından bir kimsenin bir erkek çocuğunun öleceğine, oğlak hediye ettiğini görmek, o verdiği kimsenin hayırlı bir oğlu olacağına, sürü halinde oğlaklar görmek, sıkıntıdan kurtulacağına ve şeref ve üne kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında oğul, Tarot falı ve kahve falında bir oğlunun dünyaya geldiğini görmek, keder ve sıkıntı içine gireceğine işaret eder. Doğan çocuğun birden bire büyüdüğünü görmek, izzet ve yüceliğe erişeceğine işaret sayılır. Rüştünü isbat etmiş bir çocuğu görmek, anneyi ilgilendirir, çünkü anne daha çok evlatlarının dostu ve yaridir. Oğlunun büyük bir adam olduğunu görmek, kuvvet ve kudrete işaret eder.

Kahve falında oje, Tarot falı ve kahve falında oje görmek, süse, aşırı derecede zevke düşkün olduğunu, bu tutkusunun çevresinde hoş karşılanmadığına işaret eder.

Kahve falında ok, Tarot falı ve kahve falında ok görmek, bir hizmet için başka ülkeye gönderilen elçilere, uzaklara yazılan mektuplara, düşmana karşı başarıya ve kuvvete işaret eder. Bir kadının fal bakarken içine ok koymuş yaylık görmesi, onun kocasından boşanacağına işaret eder. Bir kimsenin üzerinde ok taşıdığını görmesi, makam sahibi olmaya ve zenginliğe, yaydan çıkan okun kırıldığını görmek ise. elçilik veya bir kimsenin vekili olmasına, bir kadının fal bakarken ok görmesi, onun kocasına işaret olup, bir mektup içinde yazılı kelimelere işaret olarak kabul edilir. ;

logo