Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında matkap

Kahve falında matkap, Tarot falı ve kahve falında matkap görmek, hilekar ve aldatıcı sözler söyleyen bir kimse ile tanışıp onunla arkadaşlık ettiğinize yorumlanır.

Kahve falında maun, Tarot falı ve kahve falında maundan yapılmış bir mobilya satın almak, herkese gururla gösterebileceğiniz güzel bir eviniz olacağına yorumlanır.

Kahve falında mavi taş (firuze), Tarot falı ve kahve falında mavi taşlı herhagi bir yüzük, bilezik ve zinnet eşyası görmek, aşık biri için çok hayırlıdır. Çiftlerin karşılıklı mutluluklarına, birbirine bağlılıklarına, sevgilerinin ölünceye kadar devam edeceğine işarettir. 33u falyı evli bir kadının görmesi, kocasının onu çok sevdiğine, kendisine her bakımdan güvenebileceğine, dul bir kadın için ise, yakın bir gelecekte anlaşabileceği bir kimse ile evleneceğine işarettir.

Kahve falında mavi, Mavi renkli herhangi bir şeyi görmek, aile bireyleriniz arasında sevgi, bağlılık ve mutluluk bulacağına, talih listesinde de mavi renk en şanslı olan kırmızının hemen altında yer aldığına göre, şans açıklığına, aşkta sadakate, masumiyete ve sıkı bağlılığa işarettir. Mavi gök. saade’t ve bağlılık ifade eder. Mavi cisimler etrafınızın dostlarla çevrileceğini gösterir.

Kahve falında mavna “Tarot falı ve kahve falında mavna görmek, keder ve üzüntünüzün biraz daha artacağına yorumlanır.

Kahve falında mavzer, Tarot falı ve kahve falında mavzer görmek, mavzer başkasının elinde ise hile ve desiseye, kendi elinde bulunuyorsa huzur ve suküna işarettir.

logo