Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında makara

Tarot falı ve kahve falında makara, fal bakarken iplik sarılı bir makara görmek, işlerinizin kolaylaşacağına, kuyu ve halat makaraları görmek, çok zahmetli işlere gireceğinize işarettir.

Tarot falı ve kahve falında makarna fal bakarken makarna yemeği yediğinizi görmek, yemek huşunda çok aç gözlü ve obur bir kimse olduğunuzu gösterir.

Tarot falı ve kahve falında makas, fal bakarken makas görmek, haklı ile haksızı birbirinden ayıracak bir vasıta olarak bilinir. Aynı zamnada makas, aile bireylerinin adedine de işaret sayılır. Elinizde bir makas olduğunu görmek, kazancınızın çoğalacağına, bekar bir kimse iseniz evleneceğine, makasla bir şey kestiğinizi görmek, düşmanlarınızın sizin hakkınızda çıkardıkları dedikodulara hareketlerinizle son verdiğinize, makasla saç kestiğinizi görmek, iş hayatınızda iyi bir fırsat ele geçireceğinize işarettir.

Tarot falı ve kahve falında makat (sedir), fal bakarken sedir görmek ferahlığa ve sevince, iyi ve güzel bir eşe. anlaşmaya, iyi bir vade, ortaklık kurmaya ve korkudan emin olmaya da yorumlanır.

Tarot falı ve kahve falında makbuz, fal bakarken bir makbuza veya faturaya karşılık para ödediğini görmek, işlerinizin açılacağına, gelişeceğine ve genişliyeceğine işarettir. fal bakarken bir makbuz veya faturanın kaybolduğunu görmek, bir yerden olumsuz bir haber almak beklerken oradan çok olumlu ve müjdeli bir haber alacağınıza yorumlanır.

Tarot falı ve kahve falında maket, fal bakarken maket görmek, uğursuz bir haber alacağınıza işarettir.

logo