Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında kürsü

Kahve falında kürsü, fal bakarken bir kürsü görmek veya kürsüde oturduğunu görmek büyük bir devlet memuriyetine veya devletten gelecek büyük paya (rütbe) ye işarettir. Oturduğu kürsü demirden yapılmış ise. kuvvete ve yardıma, tahtadan yapılmış ise iltimasa yorumlanır. Kendisini bu kürsünün arkasında oturuyor görmesi, millete hizmet edeceğine, üzerinde örtü bulunan bir kürsüde oturduğunu görmek, büyük bir bilgi sahibi olduğuna, bir armağan alacağına, bu falyı gören memleket dışında ise dönüp memleketine geleceğine yorumlanır.

Kahve falında kürek demir kürek görmek, hizmetçiye, faydalı işlere işarettir. Kürek daima toprak işlerinde kullanıldığından, toprak dagenellikle mal ve paraya yorumlandığından bu fal her zaman hayırlı bir şekilde yorumlanır.

Tarot falında kürk, fal bakarken kıymetli kürkler görmek, zenginlik ve mutluluk ifade ederler. Üzerine bir kürk manto giyindiğini gören kimse, mal ve mülk sahibi olur.

Tarot falında kürtaj, bir zamanlar yoğun olarak yaşadığınız bir dostluğun zaman içinde eriyip yok olabileceğini ifade eder.

Kahve falında kütüphane, fal bakarken bir kütüphane de inceleme yaptığınızı görmek, başarısızlıktan dolayı işinizi değiştireceğinize, bulunduğunuz yer özel bir kitap evi ise. size iyi bir mevki sağlayacak olan bir sınavı başarı ile geçireceğinize işarettir.

Tarot falında laboratuvarda çalıştığınızı görmek, çok bilgili ve olgun bir kimse olduğunuza, araştırma ve incelemeleri çok sevdiğinize işarettir.

logo