Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında kubbe

Kahve falında kubbe, fal bakarken kubbe, kadın anlamına gelir. Kubbe yaptığınızı görmek, evleneceğinize işarettir. Kubbe üzerinde oturduğunuzu görmek, bir metres veya hizmetçiniz olacağına, kubbeyi yıktığınızı görmek, eşinizden ayrılacağınıza, kubbeler ve kümbetler görmek, kadir ve şansınızın yükseleceğine veya iktidarda bulunan bir partiye katılacağınıza, büyük bir kubbe etrafında bir takım küçük kubbeler görmek, rütbenizin büyüyeceğine, kendisine bir çok kimselerin tabi ve itaatkar bulunduklarına işarettir. Kendisinin gökle yer arasında bir kubbe içinde bulunduğunu görmek, yaptığı işlerin halk tarafından beğenilip takdir edileceğine işarettir.

Kahve falında köpek, fal bakarken kuduz bir köpek görmek, bazı kimselerden ve olaylardan gereksiz yere endişe duyduğunuza, bu yüzden yanlış davranışlarda bulunduğunuza yorumlanır.

Tarot falında tır fal bakarken tır görmek, bir yakınınızın çok zor ve yardıma muhtaç bir durumda olduğuna, sizin ona en kısa zamanda yardım elinizi uzatmanız gerektiğine işarettir.

Kahve falında kristal, bıraktığınız her dostluğunuzu geri döndüğünüz zaman aynı çoşku ve içtenlikle bulamayacağınız anlamına gelir.

Kahve falında kolye, fal bakarken bir kolye madeninde bulunduğunuzu veya bir krom madeni külçesini görmek, irade sağlamlığına, tuttuğunuzu koparacak bir mücadele gücünde bulunduğunuza işarettir.

Kahve falında kafes, fal bakarken bir kafes görmek, genellikle hayırlı bir haber alacağınıza işarettir.

logo