Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Kahve falında kamçı veya kırbaç görmek

Kahve falında kamçı kırbaç Falda kamçı veya kırbaç görmek, bir arzunun son bulmasına, düşmanlarını alt edeceğine, isteklerini yerine getireceğine işarettir. Kamçı aynı zamanda çocuğa ve fal sahibinin kafasına uygun bir arkadaş edineceğine de yorumlanır.

Hayvanın kuyruğu, sargısından kesilerek yapılan kamçı veya kırbaç görmek, olgun, heybetli ve güzel, azametli bir kimseye, bir devlet büyüğüne yakınlığa, ondan gelecek makam ve rütbeye, eğer kamçı veya kırbaç muntazam yapılmamış ise, gezici vergi memuruna, kendi kırbacı ile kendi hayvanını kırbaçlaması, geçimi için gerekenlere başvuracağına, eğer kırbaçla kendi atına vurup onu koşturmayı istiyorsa, zor olan bu işin olması için Allaha yalvaracağına işaret sayılır.

Kamçı vurulduğunda bir yerinin ağrıdığını görmek, bu ağrıyı meydana getiren kırbaç veya kamçı sayısı kadar mala sahip olacak demektir.

Kahve falında kamelya falda kamelya görmek, başarılı bir aşk macerasının habercisi olarak yorumlanır.

Kahve falında kamera kendi yaşantınızı sürdürmek yerine başkalarının size biçtiği yaşantıyı yaşamayı tercih ettiğinizi ifade eder.

Kahve falında kamiş falda kamış görmek, hiç beklenmeyen bir anda karşınıza zor ve sizi küçük duruma düşürecek bir olayın çıkacağına delalet eder.

logo