Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İkizler burcu 2015 Kasım Aralık yorumu

Kasım:
Bu ay her türlü maddi sıkıntıyı geride bırakmış olacaksınız ve geleceğinizle ilgili yatırım düşünceleri kafanızda yeniden belirmeye başlayacak. İyi ki de başlayacak; çünkü bu ay yeni bir ev, arsa ya da yeni bir araba almak için oldukça elverişli bir dönem olacak.

Borsa ile ilgileniyorsanız, kafanızdan geçen hisse senetleri için alımsatım yapma düşüncesini rahatlıkla hayata geçirebilirsiniz. Özellikle 11 Kasım’da gerçekleşecek olan yeni ay, sizi pozitif yönde etkileyerek şans getirecektir.

Sağlığınız hâlâ hassas, havalar da soğudu; C vitaminini eksik etmeyin. Mandalina çıktıysa her gün eve 1 kilo alıp gelin, çıkmadıysa suya atınca fokurdayıp eriyen tabletlerden kullanın.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz:2,18,20,21,22,23 Kasım

Para için şanslı günleriniz: 4,8,16,24 Kasım Aşk için şanslı günleriniz: 5,7,10 Kasım

Aralık:
2015’in zorlandığınız zamanlar olsa da sizin için pek de kötü geçtiği söylenemez. İnatla zorluklara göğüs gerdiniz ve istediklerinizi elde ettiniz. Ama bu inadınızı bu dönem içerisinde bir kenara bırakmanız gerekiyor. Aralık ayında bazı konularda yapacağınız inat ve sabit fikirlilik sizi gereksiz tartışma ve sürtüşmelerin içine sokabilir.
Aralık ayında aynı zamanda hayal gücünüz ön plana çıkacak. Hayal gücünüzü geleceğinizle ilgili planlarınıza yöneltmeniz; iş ve yatırım konularında atağa kalkmanızı sağlayacaktır.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 7,8,10,14,18 Aralık Para için şanslı günleriniz: 3,15,16,20 28 Aralık Aşk için şanslı günleriniz: 6,9,11,12 Aralık.

İkizler İçin Dilek Köşesi
Sevgili İkizler, aşağıda uygulamanızı tavsiye ettiğim 21 günlük bir çalışma ile dileklerinizin gerçekleşmesini hızlandırabilirsiniz.

Çizgisiz beyaz bir kâğıda sizin için önemli olan 3 tane dileğinizi koyu yeşil renkli bir kalemle detaylandırarak yazın. Ne dilediğinizi, dileğinizi nasıl gerçekleştirebileceğinizi, neler yapmanız gerektiğini, adım adım aşamaları, mümkün olduğunca ayrıntılara girerek kâğıda dökün. Dileklerinizin imkânlar dahilinde olmasına özen gösterin.

Bu çalışmaya yeni ay döneminde başlayın. Koyu yeşil renkli bir mum yakın ve dileklerinizi yazdığınız kâğıdı elinize alarak okuyun. Bu çalışmayı 21 gün boyunca her gece aynı saatte tekrarlayın. 21. günün gecesi son kez okuduktan sonra dilek kâğıdınızı evinizdeki bir tablonun arkasına görünmeyecek şekilde asın.

Bu çalışma sonucunda dileklerinizi hızlıca ve planladığınız gibi gerçekleştirebileceğinizi göreceksiniz.