Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İkizler burcu taşları

indirTopaz, Akik, Aventurin, Peridot, İnci, Ay taşı, Apatit, Akuamarin, Mavi Spinel, Yeşil Obsidyen, Yeşil Turmalin, Safir, Rutil Kuvars, Serpentine, Krizopras, Kaplan gözü, Zoisit, Kalsit, Krizokol, Topaz.

Peridot: Zebercet taşı olarak da bilinen bu taş yağ yeşilidir ve transpa randır. Dostluk getirir, kıskançlık ve hasedi uzaklaştırır. İlahi konularda derinleşmek için yardımcıdır. Depresyon ve gereksiz endişelerden korur. Kullanılan ilaçlann etkisini artırır ve kişinin konuşma gücü üzerinde olumlu etkileri vardır. Safra kesesi, karaciğer, kalp, dalak, pankreas, doku bozulmaları üzerinde olumlu etkileri vardır.

İnci: Asırlarca saflık sembolü olarak görülmüştür. Eski Yunanlılar incinin aşk tanrıçası Afrodit’in sertleşen gözyaşları olduğuna inanırlardı. Meditasyon becerisini ve bilgeliği yükseltir. Duygusal dönüşümü başlatır. Sadelik ve alçak gönüllülüğü simgeler. Bununla beraber, aslında çok kıymetli olmayı anlatır. Bu yüzden bilgeliğin ve alimliğin simgesi olarak da görülmüştür. Eski zamanlarda anne sütünü artırdığı düşünülürmüş. Mide ve sindirime olumlu etkileri vardır.