Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


İkizler burcu ve hobileri

indirGünümüzde iletişim çok çeşitli ve heyecanlı. İletişim burcu olan İkizler de Fa cebook ve Twitter gibi sosyal medya mecralarında yer almaktan büyük keyif alır çünkü bu sayede hem pratik zekâlarını ve sosyal aktivitelerini gözler önüne serebilir hem de dostluk ve arkadaşlık dolu hareketli yaşamlarına devam edebilirler. Hızlı ve güncel gelişmelerin olduğu yerlerde anlık gelişmeleri takip etmeye bayılırlar. Aynca magazine de meraklıdırlar.

İkizler burçlannm çok yönlü ve değişik hobileri vardır. En çok keyif aldıkla n zihinsel konularla alakalıdır. Politik manevralardan hoşlanan İkizler, politik gündemi takip etmekten hoşlanırlar. Gezip görmeyi ve bu şekilde öğrenmeyi sevdiklerinden değişik yerlere seyahat etmekten ve böylelikle meraklı ve araştırmacı yanlarını su yüzüne çıkarmaktan keyif alırlar. Pratik zeka ve beceriklilikleri ön planda olduğundan hünerlerini çabuk gösterecekleri el sanatlarına yönelirler.

Rölyef çalışmaları ve takı sanatları gibi alanları tercih edebilirler. Cam boyama veya cam üfleme alanında özellikle çok renkli çalışmalardan hoşlanırlar. Benzeri şekilde ahşap boyama konusunda da becerilerini ortaya koyacaklardır. Yepyeni konulara yelken açmayı çok sevdikleri için bol bol bilgi içeren kitaplan okumaya bayılırlar. Yabancı dil ve yazma kurslarında çok başarılı olabilirler. İkizler erkekleri için yamaç paraşütü, bisiklet, yazarlık, oyunculuk gibi aktiviteleri ve hobileri önerebiliriz.