Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


19-20-21 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

19 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Canlı, kararlı, aklı başında

Olumsuz özellikleri: Önyargılı, savunucu

Güçlü kişiliğiniz, düşündüklerinizi açıkça ifade etmenizi ve haksızlıklara karşı çıkmanızı sağlıyor. Bu özelliğiniz sayesinde çevrenizde büyük beğeni topluyor sunuz. Başkalarını ikna etmede ve harekete geçirmekte çok yeteneklisiniz. Ne zaman çalışıp, ne zaman dinleneceğinizi biliyorsunuz ve böylece hayatın tadını çıkarıyorsunuz. Aşık olmak hayatınızın bir parçası, beraber olduğunuz insanla güzel bir ilişkiniz var ve dostluk hep ön planda.

20 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Stil sahibi, kolay anlaşılır, yaratıcı

Olumsuz özellikleri: Sinirli, heyecanlı

Dürtülerinizin sesine kulak verdiğinizde bütün dünyayı parmağı-uzda çevirme gücüne sahip olduğunuzu düşünüyorsunuz. Yaratıcı gücünüz ve insanlarla iletişim kurmaktaki yeteneğiniz, başarınızı artırıyor ve bu sayede sosyal yaşamınız canlanıyor. Geç saatlere kadar oturup, sabahlan erkenden kalkmaktaki nedeniniz bir günün size yetmemesi. Ama unutmayın ki, herşeyi bir güne sığdırmak zorunda değilsiniz.

21 MAYIS

Burcu: İkizler Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Agat Olumlu özellikleri: Yaratıcı, yönlendirici

Olumsuz özellikleri: Zorlayıcı, tedirgin, mantıksız

Hırsınız sayesinde yapamayacağınız şey yok. Grup çalışması kadar işleri tek başınıza yürütecek yeteneğe de sahipsiniz. Başladığınız bir projeyi tamamlayamamak veya vazgeçmek zorunda kalmak sizin için bir kabus. Tedirginliğiniz ikili ilişkilerde zorlanmanıza neden olsa da, sevginiz ve cana yakınlığınız sayesinde bunun üstesinden gelebiliyorsunuz. Uzun süreli mutlu bir ilişki için ihtiyacınız olan tek şey herşeyi oluruna bırakıp, rahatlamak.

19-20-21 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _2.jpg