Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Aslan burcu ve bitkileri, kokuları

indirKendinden emin, güvenli, dinamik, güçlü, canlı, etkileyici, sıcakkanlı, cesur, lider, sevecen, neşeli olan ateş grubunun en karizmatik ve gösterişi seven üyesi tabii ki Aslan’dır. Un, şan ve şöhret, bir gölge gibi Aslan burcunun peşinde gezinir. Kendine odaklanılmasım seven Aslan burcu için yoğun ve baskın kokular ideal olacaktır.

Sanatçı ruhlu Aslan kadınları yeteneklere değer verirler. Hayatlannda net çizgileri vardır ve ilişkilerinde sadakat oldukça önemlidir, hayatlarındaki bu netlik arayışı koku seçimlerinde de kendini gösterir, keskin kokular tam Aslan burcu kadınına göredir.

Yükseklerde olmayı, kendini göstermeyi, merkezde olmayı seven ve gösteriş meraklısı Aslan burcu insanları, aynı şekilde çiçeklerde de gösteriş ve ihtişam arar. Ancak orkide gibi değerli bir çiçeğin kokusu Aslan burçlarının özelliklerini yansıtabilir; büyüleyici renkleri, egzotik güzelliği ve vahşi yanıyla Aslan burcu ile bütünleşir.

Güçlü kişiliklerini ancak sandal ve sedir kokularında, ahlaki değerlere bağlılıklarını çam ve defne ile, hayatın temposu için alman papatyası ve okyanus esintisi, alçak gönüllü taraflarını ortaya çıkartmak için portakal çiçeği ile vanilya, liderlik ruhlarını beslemek için bergamot ve greyfurt kokuları onlara çok iyi gelecektir.

Aslan burcu bitkileri: Kırmızı gül, orkide, defne, sarı papatya, nergis, lavanta, sarı krizantem, sarı menekşe, yaban gülü, sarı zambak, anason, dereotu, rezene, nane, ökseotu, maydanoz, ayçiçeği, ahududu, şeftali.

Uyumlu kokuları: Misk, amber, gül, portakal çiçeği, iğde.

Aslan kadını: İris, fulya, narenciye notları, lilyum, zeytin çiçekleri, yasemin, misk, hindistan cevizi ve ylang ylang kokuları.

Aslan erkeği: Narenciye gurme notaları: Turunçgiller, karamel ve şekerli notalar, tonka fasulyesi, pralin, karamel, paçuli, vanilya ve styrax gibi kokular çok uygundur.