Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Aslan burcu ve para

indirParayı harcamak için ister. Hele ki bir de iyi kazanmışsa cömertlikte sınır tanımaz. Kral ya da kraliçe gibi davranıp herkesin önünde Tarot falı ve göz dolduran bir yaşama sahip olmak bir Aslan için çok önemlidir. Cebinde hiç parası yokken bile ısrar eden, veren ve herkesten çok harcayan tavırlar sergileyebilir. Her şeyden önce gönlü zengindir. Ardından parasal zenginlik de gelirse ballı börek olur.

İdare etmek, yöneten olmak gibi ihtiyaçları fazladır. Bu güce sahip olabilmek için de para sahibi olması gerektiğini bilir. Belli bir yaşam standardına ulaşmak ve onu korumak için gayret eder. Lüks yaşantıyı sever. Sahip oldukları göze hoş görünsün, dikkat çeksin ve en önemlisi de beğenilsin arzusundadır. O nedenle de şatafatlı, lüks ve kaliteli şeyler satın alır.

İhtiyaç sahiplerine el vermekten haz duyar ancak en büyük kaygılarından biri parasal konular dahil başkalarına bağımlı olmaktır. Borç istemek zorunda kalmak gücünü otoritesini kaybetmek anlamına gelebilir. En kötü gününde bile sanki hiç bir şey olmamış gibi davranabilir. Zira parasız olduğunu herkesin bilmesi demek zayıf ve güçsüz bir tablo çizmesi anlamına gelebilir. Özellikle değer verdiği insanların onun bu haline şahit olmasını istemez.
Çok zengin ve bonkör havası nedeniyle kullanılmaya yatkındır. “Allah aşkına ben ödeyeyim” tavrı, pahalıya patlayabilir. Para kazanmayı bilir ancak biriktirmesi zordur. Riskli yatırım araçlarını da sever. “Ben bunu riskli buluyorum, paramı kaybetmekten korkuyorum” demek zaten bir ona yakışmaz. O hiçbir şeyden korkmayacak kadar büyük olmak zorundadır.

Ebeveyn Aslan, çocuğunun bir dediğini iki etmemek için ne istiyorsa satın alır. Sadece kendisinin değil tüm sevdiklerinin de her şeyin en ipsini hak ettiğini düşünür. Lükse, pahalı olan şeylere, marka olmuş eşyalara ve giysilere para harcamaktan çekinmez. Gideceği davetlerde hem kendisinin hem de partnerinin bakışları üzerine çekmesini ister. Pahalı zevkleri olan ve takı almaktan da hoşlanan kişilerdir. Parasının sadece gösterişe hizmet etmemesi, geleceğini garanti altına alması ve insanlann ona verdiği sevginin bedelini maddi olarak ödemeye kalkmaması önemlidir.