Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Akrep burcu yıl sonunu nasıl geçirecek?

Kasım:
Sevgili Akrepler, Kasım ayı bazılarınızın aşk hayatında dikkat etmesi gereken bir ay olacak. Sallantıda olan ve birtakım sorunların çözüme kavuşturulamadığı bazı ilişkiler sona erebilir. Partnerinizle karşılıklı suçlamalar, gerginlikler, tartışmalar yaşayabilirsiniz. Özellikle 25 Kasım’da gerçekleşecek olan dolunay bu olumsuzlukları kat ve kat arttıracak. Karşılıklı anlayış, sabır, hoşgörü ve empatiyle tüm sorunları aşabilirsiniz. Hiç kolay olmayacak ama yenilgiyi de baştan kabul etmemelisiniz. Partnerinizin de çabalamasıyla her türlü sorunu aşabileceğinizden eminim. Fakat ne yapmanız gerekiyorsa yapıp yine de ilişkinizi sürdüremediyseniz; o zaman elinizi sallasanız ellisi diyorum, başka bir şey de demiyorum.

Aşk hayatınız bu kadar sallantıda iken aksine iş hayatınız oldukça verimli ve keyifli olacak. Hızlı ve hareketli bir çalışma dönemi geçireceksiniz.

Özellikle 21 Kasım doğumlu Akrepler, doğum günlerinde sürpriz bir hediye alacaklar. Bu tarihte doğan Akrep burcu bir partnerleri olanların dikkatine.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 15,16,17,18 Kasım Para için şanslı günleriniz: 28,30 Kasım Aşk için şanslı günleriniz: 4,9,10 Kasım.

Aralık:
Aralık ayının ilk haftaları ufak tefek kazalara karşı çok dikkatli olmanızı öneririm. Ev kazası, araba kazası ya da motosiklet kazası geçirebilirsiniz. Ufak tefek bir kaza olacak ama kaza kazadır, ufak da olsa can yakar. Başınıza gelmesini istemem ama olur da yıldızlarınızın uyardığı bu ufak kazayı geçirirseniz; nazardandır deyin ve daha dikkatli olmak için uyarı olarak kabul edin.

Yılın son ayı olduğu için kendinizi gelecek yılın planlamaları ve organizasyonları içinde bulacaksınız. Çok fazla hareketli ve çok fazla çalışma saatleri geçireceğiniz yorucu bir dönem olacak.

Bütün yıl birçok konuda sabrettiniz, yılmadan çalıştınız. Aralık ayının ikinci dönemiyle birlikte ektiklerinizi biçme zamanı gelecek. Kazançlı zamanlar 2016 yılı ile de devam edecek.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 15,20,24,28 Aralık Para için şanslı günleriniz: 2,3,19,25 Aralık Aşk için şanslı günleriniz: 5,16,17 Aralık.

Sevgili Akrepler
Burcunuzun rengi kırmızı; bu yüzden sosyal ortamlarda, önemli iş toplantılarında ya da partnerinizle baş başa geçireceğiniz romantik anlarda üzerinizde kırmızı tonları bulundurmanızı öneririm. Kırmızı renkli küçük bir aksesuar bile olabilir. Bu renk, enerjinizi iki kat arttıracaktır. Dolayısıyla kendinizi daha rahat hissedecek ve düşüncelerinizi daha kolay ifade edebildiğinizi göreceksiniz.

Akrepler İçin Dilek Köşesi
Sevgili Akrepler, aşağıda açıkladığım ve uygulamanızı tavsiye ettiğim 21 günlük bir çalışma ile dileklerinizin gerçekleşmesini hızlandırabilirsiniz.

Çizgisiz beyaz bir kâğıda sizin için önemli olan 3 tane dileğinizi kırmızı renkli bir kalem ile detaylandırarak yazın. Ne dilediğinizi, dileğinizi nasıl gerçekleştirebileceğinizi, neler yapmanız gerektiğini, adım adım aşamaları, mümkün olduğunca ayrıntılara girerek kâğıda dökün. Dileklerinizin imkânlar dahilinde olmasına özen gösterin.

Bu çalışmaya yeni ay döneminde başlayın. Kırmızı renkli bir mum yakın ve dileklerinizi yazdığınız kâğıdı elinize alarak okuyun. Bu çalışmayı 21 gün boyunca her gece aynı saatte tekrarlayın. 21. günün gecesi son kez okuduktan sonra dilek kâğıdınızı küçücük katlayarak akan bir suya atın.

Bu çalışma sonucunda dileklerinizi hızlıca ve planladığınız gibi gerçekleştirebileceğinizi göreceksiniz.