Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Akrep Burcu Tarot Falı

indir (5)Madde, ruh ve hayat enerjilerinin birleşip dönüştüğü alandır. Bu sebeple insanın sancılı Tarot falı ve gelişim sürecini temsil eder. Alt benliğin üste açılması için Tarot falı ve bu dönüşüm gereklidir ki, bu yüzden eski tortulann temizlenmesi adına sürekli kriz yaşanır. Karmik geçmiş burada tutunamaz. Karmayla ilgili Ay bu yüzden burada düşüştedir. Hedef duygusu yüksektir ve dayanıklıdır. Bu durum yeni doğumlan, oluşlan getirir. Pes etmez. Ölümsüzlüğe geçiş kapısıdır. Kriz deneyimleyerek gelişir.

Alt bilinç seviyesi: (Bu seviyede ezoterik Tarot falı ve yorum yapılmaz.) Hayatın karanlık tarafmdadır, bencilce bakar. Dönüşüm enerjisini anlayıp, kontrol edemediği için karşısındakini yok etmeye güdülenir, yıkım getirir. Yaralayıcıdır, hükmü altında zorbaca baskı kurar. Keskin duygular ve tutum sayesinde kendini de sıfırlar, ölüm getirir.

Farkmdalık Tarot açılımı: Kartala dönüşmüştür, üst gerçekliği görür. Sezgisi yüksektir. Etrafına karşı koruyucu ve vericidir. Teşvik edici ve yenileyicidir. Eşine karşı sadıktır. Gözükaradır, inandığı değerler adına mücadele eder, diğerlerinin gelişimi için destek olur, cesaretlendirir, gerekirse onlar için dahi korkusuzca savaşır.

Üst bilinç seviyesi: Küllerinden doğan Anka kuşu ile sembolize edilir. Çok yüksek bir çekim ve şifa gücü vardır. Alt ve üst benlik birleşmiştir. Kendini insanlığın bilinçlenmesine adamıştır. Ölümsüzlüğü keşfetmiştir. İnsanlığı aydınlatıcı, dönüştürücü ve yeniden canlandmcıdır.