Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Akrep burcu ve iş hayatı

indir (5)Mücadele gezegeni Mars, Akrep burcunun yöneticisidir. Su elementi ve sabit nitelikteki Akrep burcu, hayatla mücadelesini hedefine kilitlenerek verir. Zamansızdır. Gerekirse hedefine ulaşmak için yıllarca bekler. Kolay kolay davasından vazgeçmez. Ölmek ve yeniden doğmayı simgeler. Sahiplendiği her şeye yakın olmak, adeta tek vücut olmak ister. Bu nedenle başkalarının kaynaklarına, sahip olduklarına müdahale edecek mesleklerde başarılı olur. Başkalarının parası, sırlan, vücudu, deneyimi, bilgisi üzerine çalışır, müdahale ederler, aracı olurlar. Bu kaynakları dönüştürüp güçlendirirler. Transformasyon, yani kökten değiştirme yeteneğine sahiptirler. Derin düşünür, soğukkanlı ve akılcı hareket ederler. Kimsenin bilmediği Tarot falı gibi, örtülü, gizli konular onların oyun alanlarıdır. Ketumdurlar, gerektiği kadar konuşup bilgi verirler. Sezgilerini iyi kullanır, para yönetiminde kokuyu iyi alırlar. Ortaklı çalışmayı severler. Ortak yatmmlar, tek bir vücut olarak hareket etmek onları geliştirecektir.

KİŞİSEL KARİYER: Başkalarının para ve kaynakları üzerine çalıştıklarından şirket içinde yatırımcı ilişkileri, insan kaynakları, ücret yönetimi, mali işler alanlarında başanlı olurlar. Çalışanların ödemeleri ve çalışanlardan kesilen vergiler Akrep tarafından yönetilir. Yönetim kurulu çalışmaları, karar süreçleri, ortaklık ve hisse yapıları, ahm satım konularını takip ederler. Gizlilik gerektiren, hatta dedektiflik yapılması istenen işler onlara göredir. Gece hayatı, yeraltı dünyası işleri hatta mafya bağlantılı işler de Akrep’in yetenekleri arasındadır. Araştırma gerektiren, görüntünün altmdakinin didiklenerek keşfedilmesinin öncelikli olduğu pazar araştırma, müşteri takipleri, CRM konularında yine onlan görürüz. Ürün ve paranın yer değiştirmesine aracılık eden e ticaret işleri, gizlilik de gerektirdiğinden onlara uygundur. Başkalarının yatırımları üzerine çalışan borsa, banka, aracı kurum gibi kuruluşlarda görev alırlar. Şifa ve dönüştürme yeteneklerini unutmamak gerekir. Büyük hedeflere koşmayı severler.

Meslekler: Polis, narkotik uzmanı, maden mühendisi, eczacı, hafiye, bankacı, vergi memuru, broker, estetisyen, cerrah, CRM uzmanı, yönetim kurulu üyesi, yatınm danışmanı, fahişe, dövmeci, gece klübü işletmecisi, cenaze leva zımatçısı, yatırımcı, cinsel terapist, psikiyatr, hipnozcu, gümrük memuru.

Önerilmeyen işler: Açık, dürüst şeffaf olmanın kaçınılmaz olduğu ortamlarda performansları düşebilir. Hareketliliğin ön planda olduğu, iletişim odaklı yapılar, kurallara müdahale edemediği ortamlar Akreplerin başarısına engel olabilir.

KURUMSAL: Araştırmacı, gizliliği seven şirketlerdir. Kozmetik, ilaç sanayi, eczacılık, pazar araştırma şirketleri, petrol, kimya, kredi derecelendirme kuruluşları, özel fonlar, yatınm bankaları, e ticaret, yatırım aracı kurumlar, borsa, miras işleri, milli istihbarat teşkilatlan, erotik ürünler ve dükkânlar, vergi daireleri, madencilik Akrep burcu ile ilgili alanlardır. Türkiye Cumhuriyeti Akrep zamanı kurulmuştur. Bu nedenle, ülke yönetiminde çok sayıda Akrep burcu kişi görev almıştır.