Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yengeç burcu ve hediyeleri

logoBir Yengeç’e hediye alırken ona olan duygularınızı ifade eden hediyeler seçmeye özen gösterin çünkü Yengeç o kadar hassastır ki zaten ona ne hediye ederseniz edin hemen bunun ardındaki duygularınıza takılır, hatta kimi zaman sizin aklınıza dahi gelmeyen sebepler bulup bunlara dahi inanır.

Bu hassas burcun kadınını elbette ki aşk romanları, romantik kokular ve romantik şarkılardan oluşan CD’ler mest eder çünkü Yengeç burcunun yöneticisi Ay’dır; tüm bu romantizm Ay’dan kaynaklanır. Yengeç kadınlarına romantik bir buket dahi en mükemmel hediyelerden biridir.

Anaç Yengeç burcu evine ve ailesine düşkünlüğüyle bilinir. Evini bir yuva yapan her şeye duygusal bağlarla bağlıdır. Ona yumuşacık yastıklar, uçuşan perdeler, sehpasına koyabileceği aksesuarlar hediye ederek “yuva kurma” içgüdüsünü daha da tatmin edebilirsiniz. Yengeç yemek yapmayı ve yaptıklarını herkese yedirmeyi de sever; o tam bir annedir. Sadece kendi ailesine değil eş dost herkese de yedirip içirmek ister; ev yapımı yiyeceklerle hünerlerini sergilemeye bayılır. Bir Yengeç’e mutfak araç gereçleri almak da harika bir fikir olabilir. Yengeç sevdiğinizi hediye olarak bir yemek, pasta, kurabiye veya çikolata yapımı kursuna da yazdırabilirsiniz. Bu günlerde bu tür kurslar çok moda ayrıca. Buna kesinlikle bayılacaktır! Bir Yengeç için hatıraları ve aidiyet duygusu çok önemli olduğundan ona bir fotoğraf albümü de hediye edebilirsiniz. Resimlere bakarken gönülden bağlı olduğu her şeyi bir kez daha hatırlama fırsatı bulacaktır. Hatta kendi ellerinizle bir fotoğraf albümü hazırlayıp içine birlikte çektirdiğiniz fotoğraflarınızı koyun bakın, Yengeç’i dünyanın en mutlu insanı yaparsınız.

Romantik bir otelde bir hafta sonu kaçamağı, mum ışığında yemekler, kokulu mumlar ve kokulu vücut yağları, yumuşacık rahat pijamalar, romantik iç çamaşırları… Tüm bunlar da Yengeçlerin bayılacağı hediyelerdir.

Bir ipucu da Yengeç sevgilisi olanlara: Sevgiliniz bir Yengeç ise ona kendi ellerinizle duygu dolu ve uzun bir aşk mektubu yazabilir, yanma romantik ufak bir hatıra iliştirebilirsiniz. Hele de ona bir şiir yazar veya bir beste yaparsanız, hayatının en güzel hediyesini vermiş olursunuz. Ne yaparsanız yapın içine duygularınızı katın ve Yengeç sevgilinize ona olan aşkınızı hissettirin yeter.