Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yengeç burcu 2015 Kasım Aralık yorumumuz

Kasım:
Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir döneme gireceksiniz. Özellikle aşk hayatınızda, partnerinizle birlikte gelecek planlamaları yapabilirsiniz. Eğer ilişkiniz henüz başladıysa, partnerinizin hayatınızın içindeki yerini ve önemini daha iyi kavrayacak, ilişkinizin devamı için her türlü fedakârlığa hazır olduğunuzun farkına varacaksınız.
İş hayatınızda da yeni başlangıçlar arzusunda olabilirsiniz. Halihazırda tıkır tıkır işleyen bir işiniz varsa, bence yeni başlangıcı unutun gitsin. Ancak işinizden memnun değilseniz ve sabahları ofise gitmek hiç içinizden gelmiyorsa, hem işinize hem de kendinize bir faydanız olmaz. Bu durumda gelecek olan yeni iş tekliflerini değerlendirmenizde fayda var.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 18,20,22,23 Kasım Para için şanslı günleriniz: 3,5,6,7,10 Kasım Aşk için şanslı günleriniz: 11,12,13,14,21,29 Kasım.

Aralık:
Aralık ayı, yılın sonu geldi ve ömürden bir yıl daha gitti. Dolayısıyla bu ay size duyguların hâkim olacağı bir dönem sunacak. Anaç ve sahiplenici ruhunuz ağır basacak ailenize her zamankinden fazla kol kanat gereceksiniz.
Yılın bu son ayında, hem iş hayatında hem de sosyal hayatınızda koşuşturmaların ve hareketin bol olacağı günler sizi bekliyor. O davet benim, bu toplantı senin koştururken kendinize de zaman ayırmayı ihmal etmeyin.
Aralık’ın ikinci haftasında çok önemli, üzerinde uzun süredir çalıştığınız ve olup olmayacağı konusunda tereddütte olduğunuz iş anlaşmalarına olumlu yönde nokta koyacaksınız.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz. 18,20,25,26,27 Aralık Para için şanslı günleriniz: 3,8,10,11 Aralık Aşk için şanslı günleriniz: 16,17,21,23,24 Aralık.

Yengeçler İçin Dilek Köşesi
Sevgili Yengeçler, aşağıda açıkladığım ve uygulamanızı tavsiye ettiğim 21 günlük bir çalışma ile dileklerinizin gerçekleşmesini hızlandırabilirsiniz.

Çizgisiz beyaz bir kâğıda sizin için önemli olan 3 tane dileğinizi lacivert renkli bir kalem ile detaylandırarak yazın. Ne dilediğinizi, dileğinizi nasıl gerçekleştirebileceğinizi, neler yapmanız gerektiğini, adım adım aşamaları, mümkün olduğunca ayrıntılara girerek kâğıda dökün. Dileklerinizin imkânlar dahilinde olmasına özen gösterin.

Bu çalışmaya yeni ay döneminde başlayın. Lacivert renkli bir mum yakın ve dileklerinizi yazdığınız kâğıdı elinize alarak okuyun. Bu çalışmayı 21 gün boyunca her gece aynı saatte tekrarlayın. 21. günün gecesi son kez okuduktan sonra dilek kâğıdınızı iyice küçücük katlayarak akan bir suya atın.

Bu çalışma sonucunda dileklerinizi hızlıca ve planladığınız gibi gerçekleştirebileceğinizi göreceksiniz.