Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yengeç burcu 2015 Eylül Ekim yorumumuz

Eylül:
Sevgili Yengeçler sağlığınızı önemseyin. Bu ay bağışıklık sisteminiz zayıf olacak. Vitamin takviyeleriyle bağışıklık sisteminizi güçlendirin. Kendinizi fazla yormamaya çalışın. Önce sağlık, sonra diğer her şey gelir.
28 Eylürde gerçekleşecek olan kanlı (kırmızı) ay tutulması özel hayatınızı negatif yönde etkileyecek. Gergin ve sıkıntılı olacaksınız ve bunu partnerinize yansıtacaksınız. Yapmayın. İlişkinizin zedelenmesini istemiyorsanız, kanlı ay tutulmasının etkisini eve girerken kapının önünde bırakın, sabah giderken istediğiniz kadar gerginliği sıkıntıyı alıp yanınızda gidersiniz. Yeter ki evin içine sokmayın.

Merak etmeyin. Eylül ayı da hep kötü değil. İşleriniz tıkırında gidiyor, yeni yeni yatırımlar için hazırlık yapıyorsunuz. Haklısınız. Bu ay yatırımlar için uygun bir dönem sunacak.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 8,17,21,22 Eylül Para için şanslı günleriniz: 10,12,24 Eylül Aşk için şanslı günleriniz: 7,9,11 Eylül.

Ekim:
Hayal gücünüzün sizi sarmalayacağı bir dönem olacak. Geçmiş ve gelecekle ilgili sık sık hayallere dalacaksınız. Yalnız bu hayaller iç dünyanızı karmaşaya sürükleyebilir. Hayal kurmak güzeldir, ama hayal ile yaşamak pek de hoş değildir. Kırmızı panjurlu evi hayal etmek güzel, ama kırmızı panjurlu o eve ulaşmak için çabalamak yerine hayal dünyanızda evin içini döşemek pek sağlıklı değildir.

Bu arada Ekim ayında yine inatçılığınız tutacak. İş hayatınızda bazı konularda inada girmeniz ve sabit fikirli olmanız size sıkıntılar yaşatabilir. İş arkadaşlarınıza daha fazla kulak verin, belki gerçekten iyi fikirleri vardır. Dinleyin, altın bir fikir değilse bildiğinizi yine yaparsınız, ama ya daha iyi bir fikirle geliyorlarsa…
Bu ay bol bol sosyal ortamlarda bulunacak ve yeni yeni kişilerle tanışacaksınız.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 9,18,27 Ekim Para için şanslı günleriniz: 10,11,12,13,14 Ekim Aşk için şanslı günleriniz: 16,26,28,29 Ekim.